Zjawiskowe fotografie ze ślubu na których można zauważyć, że oddana jest koncepcja Nowożeńców i świetny warsztat pracy pracujących w Warszawie fotografów, Krzysztofa Kozerskiego i Krzysztofa Chojnackiego. Pary Młode mają koncepcję związaną z tym, jak ma prezentować się ich dzień zaślubin. Z tego względu fotograf ślubny mazowieckie dokładnie będzie wczuwać się w klimat, jaki konkretna Młoda Para zamierza utworzyć.

Wykona fotografie, jakie doskonale trafią w gust Pary Młodej. Elastyczność i szczere nastawienie od razu można zauważyć, bo fotografowie podczas pierwszej konsultacji będą dążyć do tego, aby poznawać wymagania Państwa Młodych oraz udzielą informacji, czy są w stanie je spełniać. Sprawdzone od lat sposoby pracy, kreatywne podejście oraz nastawienie na robienie eksperymentów, by otrzymać oryginalne efekty sprawiają, że wskazany fotograf jest z chęcią wybierany przez Pary Młode z Warszawy i okolic. Na fotografiach z sesji ślubnej zostanie w efekcie ukazana cała siła relacji konkretnej Pary. Na stronie www fotografów znajduje się galeria zdjęć ślubnych. Portfolio pokazuje, jak doskonały jest dorobek fotografów. Para Młoda będzie reżyserem reportażu, jaki otrzyma się z dnia ślubu, aczkolwiek specjaliści od fotografii zajmą się w sposób dyskretny realizacją. Fotografowie w każdej sytuacji są skupieni, wobec czego nie umknie im żaden detal: zarówno z przygotowań, zaślubin, jak i dalszej zabawy w trakcie wesela.

Reportaż ślubny jest z kolei stuprocentowo wpleciona w gust oraz tryb życia Pary Młodej. Na zdjęciach z przygotowań oraz z wesela artyści wyłapują znaczące momenty. Skupiają się zwłaszcza na uczuciach. Fotografowie udokumentują na równi wzruszające chwile, jak i świetną zabawę. Dokładna obserwacja Państwa Młodych oraz ich najbliższych zapewnia finalnie materiał, jaki będzie oglądany przez innych będzie wzbudzać podziw. Doświadczenie, doskonały dryg do obserwacji, wrażliwość, bardzo dobre obsługiwanie się sprzętem na to wpłyną.