Wielu posiadaczy sklepów zastanawia się nad tym, w jaki sposób informować konsumentów o cenach proponowanych produktów. Sposobów jest wiele, choć my tak ściśle mówiąc przyzwyczailiśmy się przede wszystkim do tego, że na danym towarze przyklejona jest cena. Nie wygląda to niemniej jednak ładnie oraz elegancko, a tak być powinno, zwłaszcza jeżeli chodzi na przykład o ubrania. Cena musi się obowiązkowo odkryć przy towarze, a na dodatek ma być wyeksponowana w sposób czytelny, zrozumiały oraz widoczny dla klienta.

Praktycznych metod na rozwiązanie tego kłopotu jest wiele, przy czym niektóre z nich okazują się zdecydowanie wygodniejsze od innych. Nieraz zdarza się, że cena przyklejana jest otwarcie na towarze, jednakowoż coraz to więcej sklepów uznaje to za mało atrakcyjne, a na dodatek trochę szpecące i pogarszające estetykę punktu sprzedaży. Przylepiane ceny są powoli, jakkolwiek coraz w większym stopniu zastępowane przez zawieszki Bella-arte wykonane z rozmaitych materiałów oraz dostępne w wielu atrakcyjnych wzorach.

Pozwalają one w niebywale ładny, a przy tym funkcjonalny i dzisiejszy sposób wyeksponować cenę danego artykułu, a jeżeli pojawi się jakaś sezonowa obniżka albo promocja nie będzie najmniejszego kłopotu z wymianą zawieszki na inną, zawierającą uaktualnione informacje. Istnieje niezwykle wiele sklepów, jakie muszą co jakiś czas uzupełniać asortyment, jaki proponują stałym, lub możliwym kontrahentom. Dużo ze sklepów decyduje się od razu na zakupy hurtowe, świetnie zdając sobie sprawę z tego, że tego typu sprzęt może się przydać na terenie sklepu w dowolnym czasie, na przykład przy okazji rozszerzania asortymentu bądź zmiany ekspozycji na aktualną. Zawieszki sklepowe powinny być wykonane z solidnych materiałów oraz mieć na tyle trwałą konstrukcję, żeby wytrzymać nawet znaczne obciążenia. W szeregu przypadków wykorzystywanym materiałem jest drut o przeróżnej grubości bądź tworzywo sztuczne. Sprawdza się ono bez zarzutu do nieomalże każdego rodzaju artykułów, a do tego wygląda całkiem ładnie. Niektóre sklepy ozdabiają je nawet szczególnie, po to, aby wyglądały jeszcze porządniej. Co poniektóre dla ułatwienia mają warstwę z samoprzylepnym klejem, co w gigantycznym stopniu ułatwia ich montowanie w wyłonionych miejscach.