Potężny odkurzacz bezprzewodowy? Co musisz wiedzieć

Zacznijmy od jednej z głównych cech, a mianowicie mocy ssania. Tutaj założenie jest koniecznością: właśnie dlatego, że jest to urządzenie działające na akumulator, maksymalna moc nigdy nie będzie w stanie dorównać tradycyjnym odkurzaczom podłączonym do prądu.

Powiedziawszy to, musisz również ocenić inną rzecz: cel, do którego go potrzebujesz. Jeśli potrzebujesz tylko odkurzać kurz, sierść lub sierść zwierząt, wystarczy model o mniejszej mocy. Jeśli natomiast musisz usunąć okruchy itp., potrzebujesz większej mocy, aczkolwiek z uwzględnieniem powyższych ograniczeń.

Odkurzacze bezprzewodowe najnowszej generacji mogą być cyklonowe. Najbardziej znane są te sygnowane marką Dyson, która jako pierwsza opracowała i wprowadziła tego typu technologię. Ta cecha jest często związana z siłą ssania. W rzeczywistości ma to związek ze zdrowiem sprzątanych pomieszczeń: w rzeczywistości dzięki temu ultrawydajnemu systemowi oddzielania brudu powietrze, które jest ponownie emitowane do pomieszczenia, jest czystsze, bez kurzu, alergenów i roztoczy. Zobacz na stronie http://www.elblag.net/artykuly/odkurzacz-bezprzewodowy-bosch-bbh216ria-gdzie-kupic-i-czy-warto,46035.htm

Odkurzacze bezprzewodowe: ile autonomii?

Drugi punkt do oceny dotyczy czasu trwania operacji, który wynosi średnio od 20 do 50 minut. Jest to fakt, o którym musisz być świadomy w momencie zakupu, ponieważ ma to wpływ na to, jak możesz korzystać z urządzenia (i do którego jest przeznaczone).

  1. Bezprzewodowe miotły elektryczne idealnie nadają się do odkurzania małych i średnich pomieszczeń lub do niewielkich prac porządkowych w sytuacjach awaryjnych (na przykład, gdy upuścisz cukier na podłogę).
  2. Są z pewnością o wiele bardziej praktyczne i łatwiejsze w zarządzaniu niż przewodowe odkurzacze ciągnione, a zamiast tego są preferowane, jeśli masz bardzo duży dom i do bardziej wymagającego sprzątania.

Oprócz autonomii należy również wziąć pod uwagę czasy ładowania baterii. Odkurzacze z niższej półki mają nie tylko ograniczoną autonomię (co nadal może być w porządku, jeśli potrzebujesz ich do ograniczonego użytkowania), ale ich ładowanie może zająć wiele godzin. Niektóre modele ładują się do 10 godzin. Są to „czasy przestoju”, które należy wziąć pod uwagę, zwłaszcza jeśli potrzebny jest aspirator, który jest od razu gotowy do użycia przez kilka kolejnych cykli czyszczenia.

Najlepszy bezprzewodowy odkurzacz: inne cechy

Do tej pory prawie wszystkie nowe miotły elektryczne dostępne na rynku nie mają worka do zbierania brudu. Wewnątrz znajduje się plastikowy pojemnik, którego pojemność może się różnić w zależności od modelu (inna specyfikacja do oceny na podstawie powierzchni, którą trzeba wyczyścić).

Zaletą tego systemu jest wygoda i szybkość sprzątania, a także oszczędność ekonomiczna, jaką czerpiesz z faktu, że nie musisz już kupować worków na kurz. Minusem jest to, że za każdym razem, gdy musisz opróżnić zbiornik, jesteś zmuszony do kontaktu z jego zawartością, co może być denerwujące, zwłaszcza jeśli jesteś uczulony lub wrażliwy na kurz.

Ostatnim aspektem do oceny, który wpływa na koszt bezprzewodowego odkurzacza, jest obecność wszelkich dostarczonych akcesoriów. W rzeczywistości istnieją super wyposażone modele, które są sprzedawane wraz z szeroką gamą otworów ssących ad hoc do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni, dywanów i chodników, zasłon i sof, a nawet wnętrza samochodu.

Bardziej zaawansowane urządzenia można również wyposażyć w wygodną tackę na okruchy, którą w razie potrzeby można wyjąć i używać osobno.

Jak zapewne zrozumiesz, aby wybrać najlepszy bezprzewodowy odkurzacz do swojego domu, musisz najpierw zrozumieć, jakie są Twoje potrzeby w zakresie sprzątania: wielkość domu, poziom i rodzaj zabrudzenia, ale także ciągłość działania maszyny i powierzchni , na którym będzie używany. Na koniec, oczywiście, musisz również wziąć pod uwagę dostępny budżet.

Zalety i wady bezprzewodowego odkurzacza

przez GuideiTech 12 czerwca 2021

Odkurzacz bezprzewodowy to sprzęt gospodarstwa domowego, który w bardzo krótkim czasie stał się częścią rodziny. Znacznie bardziej praktyczne i szybsze niż typ z nitką, marki opracowały innowacyjne technologie, które można dostosować nie tylko do dywanów, ale także do różnych powierzchni, mebli i różnego rodzaju tapicerek.

Zalet bezprzewodowego odkurzacza jest wiele, stając się prawdziwymi sprzymierzeńcami w dokładnym sprzątaniu w każdym zakątku domu (nawet najciemniejszym i najbardziej ukrytym). Pył jest usuwany z dużą skutecznością i zatrzymywany w pojemniku, a następnie zawracane czyste powietrze dzięki dostarczonemu systemowi filtracji Hepa.

Ale czy to tylko technologia? Nie, bo temu wszystkiemu towarzyszy praktyczna konstrukcja – uniwersalna i lekka o eleganckim i wyrafinowanym designie. Sprawdźmy razem wszystkie zalety i wady bezprzewodowego odkurzacza?

Zalety odkurzaczy bezprzewodowych

Odkurzacz bezprzewodowy to nie tylko innowacyjne urządzenie gospodarstwa domowego, ale prawdziwy sprzymierzeniec w codziennym sprzątaniu. Czasu to za mało, a gorączkowe życie zmusza do odkładania najważniejszych rzeczy na później: ale jeśli w domu jest urządzenie zaawansowane technologicznie, bezprzewodowe i wyposażone w technologię cyklonową – czyszczenie staje się szybkie i precyzyjne. Zalet bezprzewodowego odkurzacza jest wiele:

To wygodne

Słowo wygoda idealnie pasuje do urządzenia tej wielkości. W rzeczywistości modele bezprzewodowe są łatwe do przenoszenia i lekkie: idealne do małych i dużych powierzchni, zwiększając wydajność i czas dostępny na relaks.