Szczegóły umowy podpisywanej z wypożyczalnią pojazdów CarSprint są jasne od pierwszych chwil zawierania umowy, wobec czego zleceniodawcy z chęcią zdecydowani są na współpracę właśnie z taką firmą. Jeśli natomiast jakikolwiek kierowca ma pytania a propos oferty, to w każdej chwili może skontaktować się z pracownikami firmy. Ceny, jakie obowiązują w wypożyczalnia samochodów Tarnów dotyczą określonego modelu samochodu, zawierają pełne ubezpieczenie OC/AC/NW, wraz z nielimitowanymi kilometrami. Kierowcy, którzy wynajmują samochody powyżej szesnastu dni mogą oczekiwać na indywidualny cennik. Wszystkie koszty opierają się na VAT 23%. Każda kwota podana jest za 24 h wypożyczenia. Za usługę wynajmu można płacić gotówką w polskich złotówkach, amerykańskich dolarach, euro oraz w angielskich funtach. Jest to szczególnie wygodne dla klientów z zagranicy, którzy nie muszą przejmować się posiadaniem gotówki, podczas gdy korzystają ze świadczeń firmy i pojazd po przylocie do Polski jest dla nich podstawiony na lotnisko.

Jeżeli jest taka potrzeba, to w cenie wynajmu dostaje się fotelik dla dziecka bezpłatnie, z czego często robią użytek urlopowicze. Wszystkie samochody wchodzące w skład floty CarSprint posiadają klimatyzację. Na stronie www wypożyczalni można obeznać się z udostępnionymi modelami aut, opłatami oraz ich szczegółowym opisem. W efekcie klienci mogą oczekiwać, że otrzymają samochód dopasowany do ich potrzeb.

Na stronie wypożyczalni podane są też bieżące rabaty dla klientów a także informacje kontaktowe. Można wobec tego natychmiastowo sprawdzić, co jest godne uwagi a także kontaktować się z pracownikami, aby wypożyczyć samochód osobowy lub dostawczy. Na satysfakcję z usługi oddziałują w dodatku czynniki takie jak: schludne auto, opcja zakładania fotelików dla dzieci, minimum kwestii formalnych podczas załatwiania wypożyczenia, zastosowanie w autach użytecznej nawigacji GPS oraz przeprowadzany systematycznie serwis dostępnych pojazdów.