Zakres zestawów świadczeń, jakie ma do zaoferowania firma Fotobu.pl jest wyjątkowo precyzyjnie określony, wzbudzający zainteresowanie odbiorców a także ściśle opisany na witrynie online firmy. Od razu również podana jest cena, co pozwoli klientom prędzej podjąć ustalenia na co się decydować. Współpraca z firmą też jest prosta. Wystarczy zaznajomić się z fotolustro cena, dopytać o wolne terminy, w czasie kiedy planujemy naszą imprezę, omówić kwestie szczegółowe z pracownikami kreatywnej firmy eventowej a także… naszykować się na doskonałą zabawę przy wykorzystaniu wysokiej jakości, ciekawych gadżetów.

Dla zainteresowanych dostępne są pakiety: Max, Premium, Standard oraz Basic. W pakiecie Max uwzględniono: rozstawienie fotolustra od początku wydarzenia do {północy|godziny 24:00), nieograniczoną ilość fotografii, śmieszne dodatki, tło do wyboru, możliwość podpisywania zdjęć, animacje GIF, personalizację wydruków, opiekę asystentów w trakcie zabaw, stworzenie prywatnej galerii online oraz uzyskanie DVD z fotografiami. Pakiet Premium zawiera: cztery godziny intensywnej zabawy, nielimitowaną liczbę fotografii, śmieszne gadżety, tło do wyboru, możliwość podpisywania zdjęć, animacje GIF, spersonalizowanie wydruków, towarzystwo animatorów w trakcie zabaw, stworzenie spersonalizowanej galerii www a także otrzymanie DVD z fotografiami.

Klienci zdecydowani na pakiet Standard mogą oczekiwać na trzy godziny zabawy, a także: nielimitowaną liczbę fotografii, wywołujące uśmiech gadżety, tło do dopasowania, funkcję podpisu, animacje GIF, personalizację wydruków, opiekę pracowników podczas zabaw, utworzenie prywatnej galerii online a także otrzymanie DVD z fotografiami dla gości uczestniczących w zabawie. Zestaw Basic przewiduje: 2 godziny zabaw a także pozostałe opcje z pakietów w większym stopniu rozbudowanych czasowo. Niezależnie więc od tego, na jaki ktoś decyduje się pakiet, może spodziewać się idealnej zabawy i tego, że przyjaciele będą zachwyceni. Różni się jedynie czas wyznaczony na skorzystanie z fotolustra.