Przeprowadzana na korzystnych zasadach dystrybucja silników oraz przekładni firmy PROMOTOR, proponowana przez JPB SYSTEM jest doceniana przez konsumentów, którzy dotychczas korzystali z tego rozwiązania. W dodatku, w asortymencie poza silniki Promotor można znaleźć też: łożyska, sprzęgła oraz materiały ścierne. Kupujący mogą także liczyć na serwis linii produkcyjnych w zakresie łożysk, uszczelnień, przekładni a także silników.

Dodatkowo, oferowana jest usługa wypalania laserowego, plazmowego, jak i wycinanie mechaniczne oraz proste toczenie razem z frezowaniem. Sprzedawca nad wyraz rzetelnie podchodzi do własnych obowiązków, czyli można również tu oczekiwać na to, że gdy chciałoby się uzyskać więcej informacji o motoreduktory Promotor, to takie informacje będą udostępnione.

Na tyle bogaty asortyment powoduje, iż konsumenci mają możliwość tu nabywać wszystko, na czym im będzie zależało. Łożyska izolowane elektrycznie stanowią ochronę przed zapsuciem łożysk wywoływanym przez płynięcie prądu. Są one szczegółowo opisane, czyli kupujący mają możliwość podejmować właściwą decyzję co do tego, na jaki typ się zdecydować. Łożyska izolowane elektrycznie, albo motoreduktory Promotor to te części, jakie sprawdzają się w wielu przedsiębiorstwach i dlatego są chętnie nabywane. Punkt sprzedaży doskonale wyznacza standardy, funkcjonując w branży e – commerce, a więc ma sporo dobrych rekomendacji i jest doceniany.