Polacy spędzają weekend lub urlop we Lwowie. To piękne miasto na Ukrainie zyskało ogromną popularność. Obecnie wiele osób jeździ tam często, doceniając urodę miasta i jego zabytki. Niskie ceny także są nie bez znaczenia. Wiele osób chce cieszyć się pobytami w ty mieście, nie chce jednak jechać autem. Wycieczki autokarowe lub lotnicze to doskonały sposób na odwiedzanie Lwowa.

Co podoba się turystom we Lwowie?

Wycieczki do Lwowa są bardzo popularne, ponieważ miasto ma niezwykłe zabytki, historię, urodę i niskie ceny. Pyszne ukraińskie jedzenie dopełnia reszty. Polacy za weekendową wycieczkę do Lwowa płacą ok. 500 złotych plus pieniądze na wstępy. Nie są to bardzo drogie wycieczki, dlatego warto je wybrać. W cenie ujęty jest jeden nocleg, wyżywienie, przewodnik oraz opieka pilota i przejazd autokarem. Ubezpieczenie OC także zostało wliczone w cenę, co jest wielkim bonusem. Piękne Stare Miasto, zabytkowa Opera, Cmentarz Łyczakowski, niezliczone kościoły i dobre restauracje. Polakom to podoba się właśnie we Lwowie. W mieście nie brakuje śladów Żydów, Ormian oraz Polaków. Można napić się wybornej kawy i skosztować doskonałego piwa, mieć dostęp do wielu atrakcji. Jarmarki świąteczne także są w tym mieście organizowane. Lwów ma wiele uroku i tak należy to miasto traktować. Renesansowe i barokowe kamieniczki mają niezwykły urok i styl. Jedna z kawiarni stylizowana jest na kopalnię, a kawę wydobywa się wprost ze ściany. To niezwykła sprawa. Niejedna rodzina poczuje, że może spędzić tam nawet całe dwa tygodnie, poznając Lwów ulicę po ulicy i odwiedzając nieznane turystom zakamarki tego miasta, oddalając się od centrum. Lwów to miasto bezpieczne, a Polacy kochają spędzać w nim czas. Na pewno warto wybrać się do Lwowa, bo to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu. Poza tym można tam kupić markowe kurtki, buty i inne rzeczy za jedną trzecią czy jedną czwartą ich ceny w Polsce. A to już jest całkiem kusząca oferta.

Oferta wycieczek do Lwowa: http://www.kresy.com/ – sprawdź.

Podsumowując, Lwów ma także wiele polskich śladów, a odkrywanie historii w ten sposób ma niepowtarzalny urok. Polacy chętnie poznają zabytkowe miasto i cieszą się jego urokami.