Wózki paletowe wykonywane na podstawie nowoczesnych technologii proponuje firma MDE – Lifts. Ułatwią one tradycyjne załadowanie oraz rozładowanie ciężarówek. W takim celu bardzo dobrze sprawdza się wózek paletowy masztowy widłowy samozaładowczy. Urządzenie te jest w stanie załadować palety do ciężarówki albo do busa, dźwigając ładunek z ziemi, a później samodzielnie się unosząc oraz wjeżdżając do środka, żeby umieścić palety w podanym miejscu. Jeżeli natomiast wózek jest pusty to funkcjonując jako winda mobilna może samodzielnie przedostać się do wnętrza ciężarówki lub busa, żeby zabrać stamtąd palety i potem rozładować je na zewnątrz.

Kompleksowo funkcjonujące maszyny jakimi są https://www.mde-lifts.pl/ sprawdzają się wobec tego w każdym obiekcie magazynowym lub hali produkcyjnej do jakich zostaną zakupione. Pracownicy zajmujący się załadunkiem albo rozładunkiem towaru będą też odciążeni, bo to, co im pozostanie, to sterować urządzeniem. Wózek paletowy mobilny będzie za nich realizować czynności związane z podnoszeniem i przenoszeniem towaru.

Funkcjonalne urządzenie można przystosować do różnych samochodów. Mogą to być pojazdy z niskim podwoziem, lecz też te, w jakich podwozie jest wysoko zawieszone. Wózek można dowolnie wyregulować, wobec czego jest to możliwe. Zależnie od tego, w jaki sposób rozbudowana jest siedziba klienta, można kupić jeden wózek lub zdecydować się na kupno paru modeli. Półelektryczne wózki podnośnikowe usprawnią czynności powiązane z przemieszczeniem palet z miejsca na miejsce. To optymalne ułatwienie przy większych obciążeniach.

Jedno urządzenie pracujące na licznych samochodach to doskonałe rozwiązanie, jakie zastępuje klasyczne paleciaki. Wózek można dopasować do innych samochodów, gdy pojazd główny popsuje się. Zrobienie użytku z urządzenia redukuje w dodatku koszt paliwa. Na witrynie firmy podane są dokładnie dane wózka, co pozwoli jeszcze bardziej nabrać przekonania do słuszności takiego rozwiązania. Kupujący mogą sprawdzić: wysokość podnoszenia, wagę wózka, maksymalne obciążenie, ilość cykli na jednym załadowaniu z baterią litowo – jonową oraz sposób ładowania i nabrać przekonania, jak bardzo rewolucyjne jest to rozwiązanie.