Każda osoba ma szafę, w której przechowuje swoją garderobę. Jeśli mamy rozległy dom jesteśmy w stanie pozwolić sobie na to, aby urządzić sobie garderobę. W takim pomieszczeniu jesteśmy w stanie ustawić szafy czy wieszaki. Jest to niesłychanie komfortowe rozwiązanie. Wszelkie nasze ubrania są uporządkowane, nie musimy nic wyszukiwać bo wszystko jest na swoim miejscu. Swoje miejsce ma także bielizna – więcej na bielizna damska. A tą musimy przede wszystkim ostrożnie przechowywać. Majtki, staniki, koszulki lub pończochy to nieduże rzeczy. Łatwo jest je stracić, zapodziać w szafie.

Właśnie dlatego najwygodniej jest mieć osobną szufladę na bieliznę. Wówczas wszystko jest poukładane, wygodnie jest nam odszukać określoną rzecz. Niekiedy możemy sobie zezwolić na to, żeby posiadać osobną szufladę na staniki, osobną na majtki. Powinniśmy zrobić tak, aby było wygodnie wypatrywać, byśmy bez kłopotu mogli odszukać te rzeczy, których naturalnie wyszukujemy. Każdy z nas ma jakiś swój sposób na przechowywanie bielizny.

Każdy robi tak, jak uważa. Część ludzi bieliznę przechowuje w woreczkach czy reklamówkach. Są również odpowiednie pudełka z przegrodami, z niedużymi szufladeczkami. W takim pudełku z powodzeniem wolno ulokować nawet kilkadziesiąt par skarpetek czy majtek bez obawy, że będą one nieuporządkowane.

Jakakolwiek sztuka ma albowiem swoje miejsce, swoją osobną przegrodę. Wystarczy jedynie otworzyć takie pudełko i od razu spostrzegamy, co gdzie się znajduje. Jest to wybitnie pożyteczne oraz tanie rozwiązania. Takie pudełka na bieliznę to koszt zaledwie kilku czy kilkunastu złotych. Warto wydać tak niewielkie pieniądze, by zapanować nad porządkiem w swojej szafie, w swojej garderobie. Wiele kobiet ma kłopot z przechowywaniem staników. Są jednakże oraz na to rzeczowe rady. Musimy tylko wypróbować rozmaite z nich i wybrać właściwy, odpowiadający nam sposób. Staniki powinny być w właściwy sposób złożone. W owym czasie nie zniekształcają się, nie zajmują wiele miejsca. Niektóre panie oddzielają swoją bieliznę biorąc pod uwagę kolor. W szafie układane są więc majtki czy staniki według kolorów. Ma to swoje zalety.