Stoły zaprojektowane nowocześnie, w wysokim połysku jako doskonałe rozwiązanie do jadalni promuje wytwórca MATO design. Są funkcjonalne, a w dodatku można je także wliczyć do stylowych. Poza tym, że można je ustawiać w jadalni, to ze względu na to, jak wyglądają, nadają się też do pokoju dziennego. W jadalni stoły wysoki połysk prezentują się wyjątkowo dobrze. Wykończenie na wysoki połysk sprawia, że produkty tego typu będą uchodzić za elementy wysokiej jakości.

Dostępne są w szerokiej gamie wybarwień oraz w dużym obrębie rozmiarów blatów. Z tego powodu konsumenci mogą wybrać stoły do warunków mieszkaniowych. Ulokowanie nóg stołu przypominających literę V albo X pozwala zaoszczędzić wiele miejsca pod stołem, jak i oddziałuje na komfort użytkowania. Krzesła da się ułożyć albowiem w taki sposób, by zajęły jak najmniej miejsca. Z rozłożonych stołów można zrobić użytek na co dzień, a więc konsumenci muszą sugerować się ich najwyższą jakością wykonania. Oferowane stoły mogą sprawdzić się podczas każdej okazji, abstrahując od tego, czy będzie chodziło o małe, rodzinne spotkanie, czy o większą uroczystość w towarzystwie przyjaciół.

Katalog stołów MATO design zawiera modele w 3 opcjach, jeśli chodzi o wymiar blatu. Wynosić może on od stu dwudziestu do dwustu czterdziestu centymetrów. Do podanych modeli stołów można dokupić stoliki kawowe, żeby uzyskać harmonijną stylistykę. To świetne rozwiązanie, kiedy salon jest złączony z kuchnią. Nowocześnie zaprojektowane stoły MATO design to meble co do których miłośnicy designu oraz praktyczności równocześnie nie będą mogli pozostać obojętni. Z kolei, do pokoju dziennego można wybrać ławy rozkładane, zrobione z wysokiej jakości surowców. Ławy do rozkładania w wysokim połysku wyrażą styl wnętrza, w jakim będą umieszczone. Nie są duże, a więc można je wykorzystać w pomieszczeniach trochę mniejszych. Można je również rozkładać, gdy odwiedzą nas goście.