Pchły mogą zostać przyniesione do domu przez zwierzęta. Psy i wychodzące koty mogą zetknąć się z innymi zwierzętami, na których sierści pasożytują te owady. Ugryzienia pcheł swędzą i denerwują zwierzęta, a to zaburza też spokój pozostałych domowników. Przenoszą także choroby groźne dla psów i kotów. Jednak samo odrobaczenie zwierząt u weterynarza nie wystarczy. Pchły szybko lęgną się w dywanach, pościeli i ubraniach. Gdy tylko zauważysz pchły u swoich pupili, jak najszybciej rozpocznij zwalczanie pcheł w domu Gdańsk. W mieście znajdziesz wiele ofert skutecznych firm, które usuną nie tylko pchły, ale i inne uciążliwe owady z Twojego mieszkania.

Jak działa dezynsekcja Gdańsk? Poznaj usługi dezynsekcyjne

Dezynsekcja to proces usuwania owadów z pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych to właśnie. Niszczone są nie tylko dorosłe formy szkodników, ale również ich jaja i larwy. Dezynsekcja Gdańsk wymaga użycia środków chemicznych, które zabiją owady. Najczęściej stosuje się do tego opryski, zamgławianie lub opylanie. Do tej metody można zastosować też dezynsekcję gorącą parą czy ozonowanie. Połączenie kilku metod pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty w zwalczaniu pcheł.

Jak przygotować mieszkanie na odpluskwianie w Gdańsku?

Na czas dezynsekcji nikt nie może przebywać w mieszkaniu. Dotyczy to także zwierząt, które należy gdzieś przenieść, gdy trwa zwalczanie pcheł w domu Gdańsk. W tym mieście bez większego problemu znajdziesz hotel dla zwierząt. Twój pupil może tam bezpiecznie zaczekać podczas dezynsekcji. Sam proces, jakim jest zwalczanie pcheł w domu Gdańsk, trwa około godziny, jednak należy odczekać odpowiednią ilość czasu, aby środki chemiczne przestały działać.

Przed dezynsekcją zabezpiecz szczoteczki do zębów, sztućce i inne naczynia kuchenne. Zadbaj, aby w mieszkaniu nie pozostały żadne produkty spożywcze, ani odpadki, a także odłącz od prądu urządzenia elektryczne. W miarę możliwości odsuń meble od ścian, udostępnij ekipie rury oraz zdemontuj ozdobne elementy w mieszkaniu. Pozostaw jak najlepszy dostęp do wszystkich zakamarków mieszkania. Ułatwi to ekipie poruszanie się po mieszkaniu i rozprowadzenie środków owadobójczych.

 

Dezynsekcja Gdańsk – jakie jeszcze owady zwalcza?

Dezynsekcja to nie tylko zwalczanie pcheł w domu Gdańsk. Miasto jest siedzibą wielu dużych firm zwalczających różne szkodniki. Z ich pomocą pozbędziesz się także karaluchów, prusaków, pluskiew, komarów, a nawet szerszeni i os. Dezynsekcja pozwoli także usunąć robaki gryzki w kuchni Gdańsk. Firmy wykonujące zwalczanie pcheł w domu Gdańsk mogą również usunąć szczury. Często w zakresie usług jest także dezynfekcja pomieszczeń. Dzięki niej pozbędziesz się szkodliwych wirusów, bakterii i grzybów.

Zwalczanie pcheł w domu Gdańsk – cena

Cena dezynsekcji zależy między innymi od powierzchni mieszkania i rodzaju użytych środków. Najpierw potrzebna jest konsultacja z firmą dezynsekcyjną, po której usługa zostanie odpowiednio wyceniona.