Skuteczne działanie tabletek poronnych zaoferowanych w punkcie sprzedaży Tabletki Poronne jest potwierdzona naukowo. Dla klientek udostępnione są Mifepristone i Mizoprostol w dobrej cenie. Badania dowiodły, że efektywność pigułek jest zatwierdzona w 97% przypadków. Trzeba pamiętać o tym, że tabletki poronne są mniej efektywne, w zależności od czasu rozwoju płodu.

Tabletek można użyć do 14. tygodnia ciąży, wtedy albowiem ich skuteczność wyniesie 80%. Aborcję za pomocą środków farmakologicznych można przeprowadzić w bezpiecznych warunkach w domu, co dla dużej liczby kobiet jest nad wyraz istotne. Punkt sprzedaży zaznacza, że każda z kobiet ma prawo zadecydować o własnym ciele i dokładnie dlatego prosperuje, chroniąc prawa kobiet. W komplecie umieszczone zostały: 1 tabletka Mifepristone oraz 30 tabletek Mizoprostolu. Klientka dostaje również dane kontaktowe do dedykowanego lekarza, który zagwarantuje jej opiekę w czasie kompletnego procesu przeprowadzania aborcji za pomocą tabletek.

Posłuży radą oraz udzieli odpowiedzi na nurtujące wątpliwości. W dodatku, w komplecie można dostać instrukcję ze szczegółowym opisem zadań, jakie trzeba wykonać, by dokonać aborcji. Oryginalne ulotki tłumaczone są na język polski. Na witrynie punktu sprzedaży można także obeznać się z rekomendacjami usatysfakcjonowanych klientek, jakie potwierdzają profesjonalne świadczenia. Internetowy sklep z pastylkami poronnymi przekonuje o ich skuteczności. Przerwanie ciąży za ich pomocą, a więc aborcja farmakologiczna jest bezpieczna. Sklep zapewnia klientkom anonimowość w trakcie procesu zamówienia pastylek poronnych. Dane osobowe użytkowniczek sklepu szyfrowane są dwustu pięćdziesięciu sześcio bitowym certyfikatem SSL. Na dostawę nie trzeba długo czekać, gdyż paczka wysyłana jest z kraju, co jest kolejnym udogodnieniem. Kobieta, która zechce przerwać ciążę może tabletki otrzymać od dwóch do 3 dni roboczych i szybko usunąć ciążę. Do zamówienia dołączone są dane kontaktowe do lekarza, który dostępny jest mailowo i telefonicznie. Jego wsparcie dla klientki, która postanowi zrobić aborcję jest znaczące i pozwala pozbyć się rozterek, czy to właściwa decyzja.