Wielbiciele popularnej gry strategiczno – symulacyjnej pewnie z niecierpliwością czekali na kolejną jej część. Trzecia część popularnej na całym świecie generacji Simów jest pełna nowych możliwości, które zachwycą wszystkich graczy. Od tej pory bo grając w Simów możemy między innymi poruszać się po całym mieście, wolno też tak kierować konstruowane postacie, aby odwiedzały bibliotekę, siłownię czy księgarnie. Swobodne poruszanie się Simów jest bezsprzecznie największą zaletą trzeciej części tej prawie już kultowej gry. Aktualnie grając w „The Sims 4” możemy także nawiązywać różnorodne znajomości, co wydaje się niesłychanie ciekawym rozwiązaniem. To niemniej jednak nie koniec nowości, jakie przygotowali dla nas twórcy. „The Sims 4” to też kompletnie nowatorskie aplikacje, dzięki jakim jesteśmy w stanie tworzyć jeszcze dokładniejsze postacie – więcej na domenie heroes 3 download. Gra wzbogacona została bowiem w tak zwany kreator tworzenia postaci.

Jest to dość ciekawe oraz bardzo rozbudowane narzędzie, to właśnie dzięki któremu gracze mogą dosyć szczegółowo definiować wygląd tworzonych przez siebie postaci. Od tej pory samodzielnie jesteśmy w stanie w związku z tym nazywać Simów, modernizować ich rysy twarzy, zrobić wyjątkowy makijaż, a nawet… ubrać w olśniewającą kreację! Narzędzie to sprawiło, że gra staje się jeszcze bardziej wciągająca. Nie wierzysz? Sprawdź sam! Tworzenie Simów dla większości graczy jest fascynującym wyzwaniem, bo każdy chce, żeby to jego kreacja była tym kapitalnym Simem. Prócz kreatora tworzenia postaci trzecia część „The Sims” została jeszcze wzbogacona w tak zwany kreator stylu. Jest on też prawidłowo rozbudowany, a oraz oferuje dużo możliwości.

To właśnie dzięki tej aplikacji wolno albowiem samodzielnie dobierać oraz zmieniać dosłownie wszystko. Śmiało wolno w następstwie tego wybierać ulubione kolory, decydować o stylu mebli czy o wzorach podłogi. Zarówno dzięki dodatkom, jak i wszystkim po raz pierwszy pojawiającym się aplikacjom, trzecia część kultowej gry „The Sims” zyskuje na znaczeniu. Warto także odnotować, że w tej edycji Simów pojawiają się również pionierskie opcje, jakie pozostały zaczerpnięte z wcześniej wydanych akcesoriów (między innymi do drugiej części gry).