Ehoroskop.pl to portal na jakim można sprawdzić horoskopy różnego rodzaju. Ze względu na to, że coraz więcej osób interesuje się jest astrologią oraz numerologią, to dobrze będzie sprawdzić, co można wybrać. Internauci mogą sprawdzić 3 główne typy horoskopów: urodzeniowy, partnerski i dzienny. Dodatkowo mogą sprawdzić aktualny stan nieba, aktualną fazę Księżyca oraz aktualny znak zodiaku. Opisane są także: astro charaktery, astro kalendarze, astro tranzyty, domy, aspekty planet, tranzyty, czas trwania tranzytów, cykle planetarne, planety, znaki zodiaku.

Udostępnione tematy takie jak jak obliczyć ascendent? przedstawione są bardzo dokładnie, wobec czego nawet jeżeli ktoś rozpoczyna swoją przygodę z numerologią to może bez problemu we wszystkim się zorientować. Dużą popularnością cieszą się tak zwane puste domy w horoskopie. Są to obszary bez planet. Trzeba jednak mieć świadomość, że ich brak w jednym miejscu oznacza nadmiar w innym. W domach, w jakich jest spore nagromadzenie planet mamy do czynienia ze sferami życia ważnymi dla konkretnego człowieka. Użytkowników serwisu będzie interesować także pojęcie Ascendentu. Ascendent to drugi znak zodiaku, znajdujący się na wschodnim horyzoncie nieba podczas dnia urodzin.

Ascendent wskazuje na to, jak odbierają nas inni. Ukazuje nasze cechy zewnętrzne. Aby móc obliczyć Ascendent, konieczna jest dokładna data urodzin, razem z godziną przyjścia na świat oraz miejscowością urodzenia. Wystarczy wobec tego uzupełnić kalkulator Ascendentu, a astrologowie zajmą się przygotowaniem właściwego opisu. Dla osób które zainteresowane są numerologią, istotne będzie to, żeby poznać szczegóły związane z Mistrzowską 11. Za numerologiczne jedenastki uważa się osoby o silnym charakterze, uduchowione, roztaczające dokoła siebie aurę tajemniczości. Każdy, kto chce się dowiadywać dokładnych informacji na temat własnego życia i przyszłych wydarzeń, wskazany portal musi odwiedzać systematycznie.