Rzetelny didżej z województwa opolskiego, a więc DJ Lama jest polecany przede wszystkim z uwagi na to, jaką posiada osobowość. Jest to dj na wesele opolskie, który porywa do bawienia się również te osoby, które są nad wyraz opieszałe.

Oferta didżeja obejmuje nie tylko Opole i okolice, lecz także Łódź i okolice, wobec czego kiedy ktokolwiek szuka wodzireja oraz didżeja równocześnie właśnie na tym obszarze, to didżej Lama na pewno wypełni jego wymagania. Już od ponad siedmiu lat zabiega o to, by każde przyjęcie okazało się wspaniałe i było idealnym wspomnieniem w kolejnych latach zarówno dla Nowożeńców, jak i dla wszystkich bliskich. Nabrali przekonania już o tym zleceniodawcy z takich miast jak: Opole, Kluczbork, Katowice czy Łódź.

Młode Pary cenią go za: spersonalizowaną playlistę piosenek weselnych, oryginalne pomysły, sporo dobrej muzyki, interesujące zabawy z gustem i z klasą. Bez wątpienia, w czasie zabawy weselnej nie będzie mowy o kiczu. DJ Lama korzysta z wysokiej klasy osprzętu audiowizualnego, co zapewnia pozyskanie bardzo dobrych wyników.

Wodzirej na weselu sprawi, że goście będą bawić się do największych hitów na przestrzeni lat, jak i ochoczo wezmą udział w kreatywnych zabawach, integracjach i animacjach. Nie będą na pewno się nudzić i bezczynnie siedzieć przy stolikach. DJ Lama udowodni, że możliwe jest jednoczesne prowadzenie imprezy z gustem i na wesoło.

W efekcie, wszyscy będą się doskonale bawili i dane wesele będą wspominać przez wiele lat. Poza wielkimi hitami będą leciały głównie te kawałki muzyczne, jakie dobrała Para Nowożeńców. Wszystko więc będzie stricte w takim stylu, jak sobie wymarzyli to Nowożeńcy. Każda Para Młoda która marzy o weselu w idealne chwile i efekty specjalne musi wobec tego kontaktować się z didżejem Lamą. Indywidualne uzgodnienia, jakie z nim zrobią spowodują, że konkretne wesele faktycznie będzie czymś niezapomnianym. Wszystko zaś będzie od początku klarowne i spisane w umowie.