Specjalistyczny gabinet urologiczny w Poznaniu prowadzony jest przez Michała Jurasza. W ARCHEUS przyjęci są pacjenci ze schorzeniami takimi jak: łagodny rozrost gruczołu krokowego, urazy układu moczowego, urazy męskich narządów płciowych, zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych oraz nietrzymanie moczu. Realizowana jest diagnostyka, a o ile to konieczne, chorzy poddawani są wyspecjalizowanemu leczeniu, również chirurgicznemu. Spis zabiegów, jakim można się poddać opublikowany jest na stronie gabinetu. Można przeczytać, jak przebiega urologia, zobaczyć dane do kontaktu i wpisać się na pierwszą wizytę. Specjalista wykonuje kompletny zakres leczenia chorób układu moczowego i męskich narządów płciowych.

Pełna diagnoza poszerzona jest zawsze o badanie USG. Zabiegi oraz operacje, jakie są robione w takim miejscu to: przezcewkowe resekcje guzów pęcherza moczowego, przezcewkowe resekcje prostaty przy użyciu lasera HOLEP, operacje wodniaków jądra i torbieli nasiennych, zabiegi laparoskopowe, ostrzykiwanie mięśniówki pęcherza moczowego przy użyciu botoksu, małoinwazyjne zabiegi kamicy pęcherza moczowego oraz kamicy moczowodowej i nerkowej oraz biopsja fuzyjna. Specjalista urologii ma doskonałe wykształcenie i stale kształci się w kierunku, jaki jest dla niego wiodącym.

Można w takim razie spodziewać się, że usługi medyczne będzie realizować na wysokim poziomie. Wyróżnia go też spersonalizowane podejście do każdego pacjenta. Przed podejmowaniem jakichkolwiek kroków lekarskich obeznaje się z historią choroby danej osoby. Całościowe podejście sprawia, że pacjenci szybciej cieszą się zdrowiem lub łagodniej przechodzą symptomy schorzenia. W czasie długoletniej praktyki klinicznej udoskonalił techniki operacyjne, zarówno laparoskopowe, jak i tradycyjne. Przeszedł też kurs z obszaru USG w Niemieckim Towarzystwie Sonograficznym DEGUM. To specjalista, jakiemu można w pełni zaufać.