Przedsięborstwo STAL – HURT zajmuje się wykonywaniem projektów i wykonaniem materiałów stalowych o różnym zastosowaniu. W bogatej propozycji sprzedaży i usług znajdują się: sita hardox o najwyższej jakości wykonania. Firma działa na rynku od 30 lat. Początkową domeną STAL – HURT były konstrukcje ze stali dla budownictwa sakralnego a także dla zakładów przemysłowych. Firma posiada na swoim koncie wiele prestiżowych projektów.

Działalność firmy przekierowana jest również na: kopalnie podziemne, kopalnie odkrywkowe, żwirownie, cementownie a także na budownictwo drogowe. Od 14 lat STAL – HURT współpracuje z wyłączną na świecie hutą SSAB w Szwecji, wytwarzającą stal o nazwie HARDOX. 12 lat temu STAL – HURT została pierwszym członkiem HARDOX WEARPARTS, zmieniając zarazem profil działania na markę zajmującą się sprzedażą i obróbką blach HARDOX. Można je zastosować w licznych dziedzinach przemysłu: wydobywczym, drogowym, albo recyklingowym. Blachy HARDOX mają godne zauważenia parametry, dlatego uchodzą za doskonałe w kategorii blach trudnościeralnych. Na witrynie www firmy STAL – HURT można zaznajomić się ze szczegółowym opisem działania, usługami oraz informacjami kontaktowymi, o ile ktoś interesuje się współpracą.

Kiedy też kogokolwiek interesuje, jakiego rodzaju materiały oraz narzędzia będą nadawały się do obróbki oraz do spawania stali HARDOX, to tak samo będzie mieć sposobność na wyszukanie wiadomości z takiego obszaru tematycznego. W propozycji handlowej STAL – HURT znajdują się też: przesiewacze, części do maszyn rolniczych a także konstrukcje ze stali. O nich podobnie można dowiedzieć się, konsultując z pracownikami. Zagwarantowane jest to, że w obszarze obróbki stali wskazana marka jest bezkonkurencyjna. Projektowanie oraz wykonawstwo materiałów stalowych o dowolnym wykorzystaniu od początku jest tutaj realizowane na imponującym poziomie.