Profesjonalna współpraca ze sprzedającymi, jak i nabywającymi nieruchomości to cecha rozpoznawcza Joanny Bogacz. Do każdego z klientów ekspertka podchodzi indywidualnie, czyli można spodziewać się tego, że czegoś nie ominie. Będzie zajmować się wszystkimi kwestiami formalnymi i właśnie z tego jej dom na sprzedaż jest znane. Interesanci biura doceniają to, że wszystkie transakcje przebiegają sprawnie.

Kompleksowa pomoc przystosowana jest poziomem do tego, co daje spore korzyści. Reguły współpracy są dla zleceniodawców od początku zrozumiałe, a wystosowany zorganizowany rozkład działań pokazuje, że specjalistka świetnie wie, na czym powinna się skoncentrować, by przyspieszać transakcję kupna lub sprzedaży. W trakcie pierwszej konsultacji pośredniczka do spraw nieruchomości przeanalizuje wymagania zleceniodawców i dba o to, żeby mogli oni poczuć wsparcie na wszystkich etapach współpracy.

Dotychczas Joanna Bogacz zrealizowała ponad 300 transakcji. O swoim doświadczeniu oraz o trendach na rynku nieruchomości mówi ona na swoim kanale w mediach społecznościowych „Merytorycznie o nieruchomościach”. Z ekspertką podpisana jest umowa na wyłączność, co zapewnia stuprocentowe zaangażowanie pośredniczki w znalezienie kupca lub najemcy. Specjalistka ma świadomość, w jaki sposób zyskać zainteresowanych i zastosuje do tego sprawdzone narzędzia.

Proces sprzedaży albo zakupu nieruchomości wiąże się z załatwianiem kwestii formalnych i spraw administracyjnych a także z kompletowaniem wielu dokumentów. Przy umowie na wyłączność doradca przeprowadzi całą procedurę, od przygotowania nieruchomości po znalezienie zdecydowanego klienta i przygotowanie dokumentacji do transakcji. Zleceniodawcy mają także zapewnienie o tym, że nieruchomość zostanie sprzedana po cenie rynkowej. Specjalistka dba o zachowanie wysokich standardów w obsłudze, kierując się doświadczeniem zawodowym. W przypadku sprzedaży, jak i zakupu nieruchomości objaśnia na bieżąco niejasności.