Rekomendowana agencja detektywistyczna ze stolicy, a więc Prodetektyw to miejsce doskonale znane na mapie miasta takim osobom, które szukają profesjonalnych detektywów. Zasięg działania biura to cała Polska oraz UE. Kadra to byli oficerowie CBŚP oraz funkcjonariusze służb specjalnych. Z tego powodu można mieć gwarancję, że będą oni mieć pojęcie, jak zająć się konkretną sprawą. Oferta jest kompleksowa. Doświadczeni detektywi zajmą się na przykład znalezieniem dowodów zdrady, zaginięciami, profesjonalną obserwacją, windykacją długów, wywiadem gospodarczym lub eksmisją niechcianego lokatora. Można również korzystać z indywidualnej ochrony. Biuro detektywistyczne poradzi sobie nawet z nad wyraz skomplikowanymi sprawami.

Eksperci skorzystają z nowych metod, wykorzystają nawiązane uprzednio relacje zawodowe, jakie mogą być przydatne w czasie czynności operacyjnych. O renomie agencji świadczą pozytywne komentarze tymczasowych zleceniodawców oraz zapis do rejestru działalności regulowanej w obrębie usług detektywistycznych. Biuro ma licencję 007063, wydawaną przez Komendanta Stołecznego Policji oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. To budzi ufność w klientach. Zwłaszcza, że detektywi do obowiązków ukierunkowani są rzeczowo, zachowują poufność oraz dbają o wysoki poziom świadczeń.

Pełen katalog świadczeń obejmuje: sprawy kryminalne, sprawy rozwodowe, obserwację, podsłuchy, wywiad gospodarczy, wsparcie dla osób w sytuacjach kryzysowych poza granicami kraju, eksmisję niechcianego lokatora, usługi prywatnego kierowcy i ochronę prywatną. Doświadczenie detektywów umożliwiają przeprowadzać biały wywiad. Zasięg współpracy ukazany jest na stronie biura. Detektywi też udzielą tych informacji po skontaktowaniu się. Dzięki temu klienci szczegółowo orientują się w tym, co jest dostępne. Licencjonowani detektywi zapewniają efektywność. Bezzwłocznie ustalą, czy konkretna sprawa ma szanse na powodzenie.