W punkcie sprzedaży Twoja – Apteczka można zaopatrywać się w sprzęt medyczny, ratowniczy, treningowy a także ortopedyczny, z jakiego da się skorzystać w karetce, przychodni, szpitalach, w ośrodku zdrowia, czy też w ośrodkach sportu. Szeroki dobór asortymentu wykorzystany może zostać do udzielenia profesjonalnej pomocy lekarskiej przez medyków i ratowników. Nie muszą się oni martwi
, że będzie to niewłaściwy asortyment, bo w Twoja – Apteczka można znaleźć tylko atestowane produkty.

Propozycja handlowa jest bez przerwy poszerzana, a więc można kupować dużo towarów i nie obawiać się, że czegoś może zabraknąć. Co znaczące, można tutaj zakupić kompletne zestawy, ale można także zdecydować się na zakup produktów pojedynczych takich jak kołnierz składany i należy przyznać, że taka możliwość doboru dla wielu osób jest wygodna. W sprzedaży udostępnione są także książki medyczne, dzięki jakim da się poszerzyć wiedzę w temacie udzielania pierwszej pomocy.

Można również zakupić żele odkażające, albo rękawiczki jednorazowe. Sklep Twoja – Apteczka wyróżnia bogaty katalog produktów, sprzedaż nowocześnie wykonanego osprzętu medycznego oraz to, że można uzyskać wyłącznie wysokiej jakości produkty. Klienci chwalą również atrakcyjne ceny. Dostawy zrealizowane są sprawnie, co też dla wielu osób jest znaczące. Wszystkie sprzedawane towary przeznaczone do uratowania życia i zdrowia umieszczone są w kategoriach tematycznych. Są to podkategorie: apteczki, sprzęt do szkół, fantomy, butle z tlenem, ciśnieniomierze, defibrylatory, fizjoterapia, igły do portów, inhalatory, kasetki do lekarstw, kosmetyki, kołnierze ratunkowe, książki medyczne, maski przeciwsmogowe, maski z aktywnym węglem, opatrunki, ubrania medyczne, akcesoria do udzielania pierwszej pomocy, preparaty na komary i kleszcze, asortyment ratowniczy, sprzęt do masażu, osprzęt medyczny, osprzęt ratowniczy, osprzęt treningowy a także rehabilitacyjny, stomatologia, szyny Kramera oraz szyny palcowe, szyny unieruchamiające, torby medyczne, zestawy do reanimacji. Można więc dosłownie zaopatrywać się w to, co jest konieczne w czasie różnych wypadków.