Różniące się od tradycyjnego nastawienie do fotografii ślubnej przyczynia się do tego, że o wiele więcej Par Młodych zdecydowanych jest na nawiązanie współpracy z Gabrielem Gmurczykiem. Ofertę pomysłowy fotograf przygotował głównie do Par Młodych, którym będzie zależało na fotografiach naturalnych i w pełni oddających emocje w tak doniosłym momencie. Ponadto, jest on pozytywnie nastawiony do propozycji Narzeczonych odnośnie tego, jak zdjęcia mają być wykonane, gdyż chce by pozostawały one w zgodzie z ich wizją tego najważniejszego dnia. Gabriel Gmurczyk fotograf ślubny świadczenia realizuje zwłaszcza w Warszawie, natomiast kiedy ktoś chce z nich korzystać w innych miastach w Polsce, to nie będzie z tym trudności.

Fotograf podkreśla już na początku współpracy, że w fotografiach jakie wykonuje w dniu ślubu ważna jest dla niego autentyka. Dla niego każda opowieść kochających się ludzi jest odmienna i na równi istotna. Z tego powodu zapewnia zainteresowanych klientów, że album jaki otrzymają z tego ważnego dnia będzie zawierał nie tylko kluczowe chwile, ale również to, co dzieje się pomiędzy nimi. Będzie to swoista opowieść, jaka pozwoli Państwu Młodym i ich najbliższym przeżyć wszystko po raz kolejny. Można sprawdzać tymczasowe portfolio fotografa, by nabrać przekonania, że zdjęcia są niebanalne.

Wszystkie rekomendacje od zadowolonych Par Młodych wskazują, że fotografowi z Warszawy warto ufać. Za każdym razem wsłuchuje się on w wizję Młodej Pary. Jeśli zleceniodawcom zależy na klasycznym ujęciu ślubu, to takie zdjęcia będą dla nich zrobione. Podobnie, podczas gdy klienci będą chcieli dostać zdjęcia oryginalne, to sesja w dniu ślubu będzie pozostawała w zgodzie z upodobaniami, jakie są istotne dla osób które się kochają albo zostaną wykonane w miejscu powiązanym z ich historią miłosną. Małżonkowie w czasie sesji ślubnej będą poczuć się maksymalnie swobodnie. Natomiast, w czasie zabawy weselnej fotograf będzie dyskretny, nie zakłóci przebiegu zabawy i w sposób subtelny wyłapie towarzyszące emocje i zachowania gości, jakie składają się na magiczne chwile z dnia ślubu. Nie będzie mowy o wymuszonych kadrach. Widoczna natomiast będzie niewymuszona energia.