Możliwość pobrania krwi w profesjonalnym ośrodku lekarskich na terenie Suchego Lasu to bardzo komfortowa alternatywa dla wielu pacjentów, szczególnie, że najczęściej jest bazą do przeprowadzenia dokładnej obserwacji. Jest to też następny argument poświadczający o tym, że BLUMEDICA to miejsce, w jakim można sobie pozwalać na kompleksowe terapie. Punkt Pobrań Diagnostyka Suchy Las otwarto po to, aby mieszkańcy z Suchego Lasu a także z okolic mieli okazję bez problemów robić diagnostykę laboratoryjną.

Każde badanie krwi Suchy Las odbywa się we współpracy z zakładem Diagnostyka Laboratoria Medyczne. W rezultacie, pacjenci mogą liczyć na krótki czas przeprowadzenia badania oraz mogą mieć przekonanie, że ostateczne wyniki okażą się rzetelne. Placówka oferuje pacjentom możliwość zrobienia ogromnego zbioru badań laboratoryjnych. Zaliczają się do nich: badania podstawowe, badania moczu i kału, próby wątrobowe, specjalistyczne badania krwi, diagnostyka infekcji, TSH, markery nowotworowe, wyznaczanie grupy krwi, monitoring cukrzycy, lub diagnozowanie anemii.

Ponadto, można decydować się na sporo pozostałych analiz, zależnie od faktu, co zleca lekarz. Sporym udogodnieniem pozostaje to, że dostępne ze wskazanych analiz można realizować w placówce, o ile jest się pod opieką konkretnego specjalisty. To przyspiesza kurację. Punkt badań jest czynny we wszystkie środy, w wyznaczonych godzinach. Kosztorys za świadczenia komercyjne oraz w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia podany jest na stronie online ośrodka.

Wyniki badań udostępnione są najczęściej w ten sam dzień, pod wieczór. Pacjent może się z nimi zapoznać po wejściu do specjalnego panelu. Kolejno, może je ściągnąć i drukować jako plik PDF. Można również odbierać wyniki w gabinecie lekarskim. Wszystkie badania wykonywane są w sterylnych okolicznościach. Mieszkańcy z Suchego Lasu opcję pobrania krwi w wyspecjalizowanym ośrodku lekarskich BLUMEDICA szczególnie chwalą.