Obszerna oferta producenta narzędzi warsztatowych to zachęta do zakupu. MJW Narzędzia kieruje ją do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, którym będzie zależało do zrobienia zakupów w tym punkcie sprzedaży. Produkty takie jak klucze oczkowe z grzechotką umieszczone są w osobnych podkategoriach. To ułatwia zrobienie zakupów. Są one również scharakteryzowane, żeby każdy klient miał okazję wytypować produkt pod konkretne użycie, jakie przewiduje. Kategorie, w obrębie jakich można robić zakupy to: klucze, nasadki, akcesoria, klucze udarowe, wózki – skrzynki, komplety oraz tarcze. Można także zaglądać do podkategorii uwzględniającymi promocje. Konsumenci najchętniej zaopatrują się w skrzynki z narzędziami.

Zależnie od tego, jakie jest ich zapotrzebowanie w miejscu pracy, mogą wybierać pośród kilku elementów aż do kompletów z kilkuset częściami. Wózki warsztatowe z wyposażeniem sprawdzą się w kilku miejscach. Ich wszechstronne zastosowanie powoduje, że klienci z chęcią je nabywają i bezzwłocznie spostrzegają, że prace w ich zakładzie przebiegają sprawniej. Wózki mają komfortowe uchwyty i wykonane są z trwałych materiałów, wobec czego nie należy obawiać się tego, że mogłyby ulec zniszczeniu. To, że można je dobierać w różnych zestawieniach dla dużej liczby osób jest dużym uproszczeniem i pozwala na maksymalne przystosowanie do rytmu własnej pracy. Każdy wózek jest szczegółowo scharakteryzowany, co ułatwia wybór.

Zakupy w sklepie internetowym są szybkie, ponieważ wszystko jest szczegółowo opisane. Poza tym, można oczekiwać, że w przypadku kłopotów pojawi się pomoc po stronie obsługi klienta. Wszystkie istotne informacje dotyczące zakupów opublikowane są na witrynie, w wyróżnionych miejscach. Stali klienci chwalą obsługę klienta oraz wysoką wartość użytkową kupionych wózków, kluczy oraz innych części. Dotychczasowi klienci mogą liczyć na promocje, wobec czego chętnie w tym miejscu wracają kiedy tylko muszą dokonać zakupu. Zaprezentowany wytwórca na wszystkie wyroby daje gwarancję.