Jak co roku wczesną wiosenką dopełnia się przeglądu nowin na rynku budowlanym. W punktach sprzedaży z tej branży twórcy dodatków i oprzyrządowania prowadzą nasiloną kampanię reklamową a na całym świecie odbywają się spore targi. Wszystko jest uzależnione jednemu, mianowicie zwiększeniu sprzedaży i udziału w rynku. Nic ekstrawaganckiego, iż dzieje się to wiosną, bowiem właśnie wtedy, po długiej zimie, wolno przystąpić do wszelkich prac budowniczych i do majsterkowania w domowym garażu. Otwarciem sezonu są przeważnie marcowe targi budownicze, odbywające się w Amsterdamie. Są na nich obecni wszyscy liczący się producenci z branży, a sam fakt uczestnictwa w tej imprezie wolno uznać za spore wyróżnienie i sukces. W tym roku w Holandii niepodzielnie rządził segment machin, urządzeń i osprzętu tnącego. Wbrew pozorom, nie ogranicza się to tylko do noży, nożyków oraz nożyczek.

Profesjonalnym ekwipunkiem można rozciąć lub wywiercić dziurę w każdym materiale, bez względu lub naturalnym oraz twardym jak diament, czy także uformowanym przez człowieka jak tytanowa stal konstrukcyjna. Szlagierem okazały się najnowocześniejsze narzędzia,fabrykowane przez popularny koncern budowlany. Te narzędzia mogą z łatwością się przebić przez każdego rodzaju materiał. Zwiększono ich żywotność ponad pięciokrotnie przy równoległym wydłużeniu czasu eksploatacji o ponad dwieście procent.

Dla firm budowlanych taki osprzęt to same korzyści, bo oczywiście eksploatacja urządzeń budowlanych i wymiana takich elementów jak tarcze ścierne, stanowią ogromną pozycję w budżecie. Poza tym wymiana tych szczegółów oraz nieodzowność powtórnego ustawiania maszyn świadczy przestoje i opóźnienia w pracy. Poza tym tarcze odkrywczej generacji mają jeszcze jedną dominację nad ich starszymi edycjami. Przy ich produkcji nie korzysta się już ze szkodliwych dla stworzonego przez nas zdrowia i środowiska naturalnego związków mineralnych. Wcześniej do połączenia korundu z przestrzenią tarczy wykorzystywało się z azbestu. Mimo jego minimalnej ilości, długofalowe użytkowanie takiej tarczy nie było bez wpływu na zdrowie. Wytwórca tej nowości ma prawo spodziewać się znacznych zysków przed długie lata.