Nieskomplikowana obsługa kulek smakowych przeznaczonych do papierosów, jakie udostępnione są w sklepie Qlki motywuje palaczy do używania tych towarów. Dostępne dla konsumentów smaki to: arbuz, banan, brzoskwinia, cytryna, czerwone wino, jabłko, jagoda, kwiat jaśminu, liczi, lodowy arbuz, mięta, mięta cola, mięta mocna, mix, pomarańcz, truskawka oraz zielona herbata. Kulki smakowe należy umieścić bezpośrednio w filtrze papierosa, aby pozyskać posmak. Wystarczy wkładać wykałaczkę w połowie filtra, by powstał otwór na kulkę. Płaską stroną wykałaczki delikatnie nakłada się kulkę w filterek i potem już tylko należy kliknąć w Qlik.

Oferowane kapsułki są bezpieczne i zapewniają pozyskanie naturalnego zapachu. Każde z opakowań kulki Smakowe ma dedykowany aplikator, jak i pochłaniacz wilgoci. To pozwala utrzymać najwyższą jakość aromatu, a zależnie od liczby wytypowanych sztuk w zamówieniu można stworzyć określoną liczbę papierosów z dobranym smakiem, przykładowo mięty. Qlki sprzedawane w punkcie sprzedaży mają wielkość 3,2 milimetra oraz pasują do papierosów klasycznych, slim i heets. Z witryny internetowej można dowiedzieć się wszystkiego, a jeżeli ktoś ma dodatkowe pytania, to może skonsultować się z osobami zatrudnionymi w tym miejscu. Są to eksperci, do jakich kontakt odnajdzie się na stronie głównej. Z propozycji sprzedażowej mogą skorzystać zarówno klienci hurtowi, jak i prywatni.

Rozdzielone zakładki szczegółowo wskazują, w jakich punktach klienci mogą robić zakupy. Qlki jako wyłączny, renomowany sprzedawca kapsułek smakowych mają do zaoferowania bezpieczne, wysokiej jakości produkty. Obsługa klienta w tym punkcie jest wzorowa. W efekcie, każdy może dobrać coś pod swój gust bez kłopotu. Smakowe kulki będą pasować do papierosów klasycznych, slim oraz heets. Klienci hurtowi otrzymują osobno kartę produktu, upoważniającą do dalszego obrotu kulkami. Jeżeli będą mieć taką chęć, to do kapsułek będą dołączane materiały reklamowe. W rezultacie, opłaca się rozpocząć współpracę z marką Qlki i dystrybuować kulki smakowe w punktach stacjonarnych oferującym papierosy.