Nadruki na odzież to popularny sposób indywidualizowania ubrań. Przeróżne typy takich ubrań na dużą skalę wykorzystują przedsiębiorstwa. Odpowiednio wykonane nadruki pozytywnie wpływają na prestiż firmy oraz pozwalają na skuteczniejszy podział obowiązków między pracownikami.

Sitodruk Kraków – czym powinien charakteryzować się dobrze wykonany nadruk firmowy?

  1. wyraziste, głębokie kolory

W przypadku nadruków bardzo łatwo poznać rozwiązania słabej jakości. W takiej sytuacji przeważnie logo, napisy lub inne grafiki mają blade, „wyprane” kolory. Oczywiście, czasem ten efekt może być pożądany i wtedy nie jest to ani błąd, ani rezultat nieprawidłowego wykonania usługi. Jeśli nie jest to celowy efekt, usługa została po prostu nieprawidłowo wykonana, a do realizacji zlecenia użyto przestarzałych technologii. Godni zaufania usługodawcy wiedzą, jak dobrać metodę, żeby efekt  prezentował się dokładnie tak, jak oczekiwał klient.

  1. nieprecyzyjne wykonanie detali

Tutaj sytuacja się powtarza, bo w niektórych projektach uwzględnia się rozmycia i inne efekty. O nieprawidłowo zrealizowanym zleceniu możemy mówić, gdy projekt był wypełniony różnorodnymi detalami, uatrakcyjniającymi grafikę, a końcowy efekt wygląda nieatrakcyjnie i ma niewiele wspólnego z naszym zamysłem.

  1. odporność na działania pielęgnacyjne

Odzież z własnym firmowym nadrukiem powinny przez długi czas wyglądać atrakcyjnie. Nadruk firmowy wykonany w przestarzałej technologii dość szybko ulegnie zniszczeniu. Odzież, która wygląda w ten sposób, nie będzie reprezentować marki w należyty sposób. Koszulki z nadrukiem, oferowane w sklepie BHP KQS z Krakowa, wykonane są z pomocą nowoczesnych metod. W efekcie klienci przez dłuższy czas mogą cieszyć się atrakcyjnie wyglądającą odzieżą pracowniczą i gadżetami reklamowymi.

Nadruki na odzież – skąd ich popularność? Kilka słów o zaletach nadruków na odzież

Największym plusem ubrań z nadrukiem jest to, że brak tu jakichkolwiek ograniczeń. Przedsiębiorstwo ma więc szansę samodzielnie zdecydować o tym, jak będzie prezentował się nadruk. Taki spersonalizowany przekaz to świetny sposób na reklamę. Na uwagę zasługuje również bardzo szerokie zastosowanie nadruków. Targi, konferencje, cateringi, różnorodne większe wydarzenia, jak i codzienne funkcjonowanie załogi pracowniczej – we wszystkich tych przypadkach odzież z nadrukiem sprawia, że marka jest lepiej rozpoznawalna i zapisuje się w świadomości potencjalnych klientów. W tym miejscu warto wspomnieć o tym, że dzięki różnorodnym metodom nanoszenia nadruku, można skutecznie wybrać taki sposób nadruku, który sprawdzi się najlepiej w konkretnym zleceniu.