Miód nektarowo-spadziowy to charakterystyczny typ miodu, który łączy w sobie charakterystykę oraz zapach kwiatów i smak miodu spadziowego. Produkt ten uzyskiwany jest przez połączenie nektaru roślin miododajnych oraz spadzi iglastej (niekiedy do produkcji stosuje się spadź liściastą). Miody nektarowo-spadziowe niesłychanie w szeregu przypadków są traktowane jako te niegatunkowe. W rzeczywistości ten typ miodu niczym nie ustępuje miodom spadziowym.

Co więcej, stworzony przez nas miód nektarowo-spadziowy zapewnia zdumiewające doznania smakowe i aromatyczne. Miód ten wykorzystuje się niezmiernie nieraz jako element leczniczy takich schorzeń, jak: Choroby serca oraz układy krążenia,

Zaburzenia trawienia, Stany zapalne organizmu, w tym dróg oddechowych. Miód nektarowo-spadziowy cechuje się wysokim składem enzymów, jakie są odpowiedzialne za przeciwdziałanie zapalne. Jeżeli szukają Państwo wspaniałego, leczniczego miodu nektarowo-spadziowego – zapraszamy do skorzystania z oferty prowadzonej przez nas pasieki.

Perfekcyjny miód w najmniejszej cenie, prosto z naszych uli – przetestuj miód nawłociowy! Nasza pasieka oferuje Państwu pszczeli miód lipowy, jaki w całym miodowym segmencie uważany jest za niezwykle rzadki oraz zagmatwany do zdobycia. Dzieje się tak, albowiem miód lipowy (jak sama nazwa wskazuje) zdobywany jest z drzew lipy, jakie w Polsce są stosunkowo rzadkie, a jeśli już się pojawiają, rosną w nieprzystępnych warunkach (przy drogach bądź też w niedostępnych punktach). Miód lipowy poza znakomitym smakiem oraz aromatem, oferuje wiele leczniczych właściwości.

To naturalnie dzięki substancjom zawartym w nektarze z lipy oraz dzięki dodatkom, jakimi pszczoły okraszają miód lipowy, produkt ten leczy takie schorzenia, jak: Infekcje gardła, Przeziębienie, Grypa, Podwyższona temperatura ciała (miód lipowy działa napotnie). Miód lipowy w połączeniu z sokiem malinowym jest dalej jednym z najskuteczniejszych naturalnych leków walczących z grypą i przeziębieniem. Jeżeli wypatrują Państwo pasieki, w której tworzony jest naturalny miód lipowy – uprzejmie zapraszamy do zakupu. Gwarantujemy, że skonstruowany przez nas miód lipowy rozwiąże dużo problemów z przeziębieniem oraz infekcjami, równocześnie pokazując swoje zalety smakowe oraz aromatyczne.