Marka Korex to przedsiębiorstwo oferujące wysokiej klasy materiały z korka. Można je zakupić także w Holandii. Wystarczy zrobić zakupy przez witrynę internetową wskazanej marki, żeby móc sobie na to pozwalać. Pod linkiem kurk-winkel.nl umieszczono duży katalog produktów, ciągle poszerzany o nowe opcje. Wszystko rozdzielone jest w działach, wobec czego nikt nie będzie mieć trudności z wybraniem dla siebie właściwych produktów. I nie ma tutaj znaczenia, czy ktoś bardziej będzie chciał się skoncentrować na praktycznych rozwiązaniach, czy może na walorach estetycznych.

Oferowane typy korka to: korek naścienny, podkładki z korku, korkowe deski, korkowe tapety, podłogowe korkowe panele, korkowe parkiety, przylepne rolki z korku, korki izolacyjne i korki gumowe. Nadają się do domu, jak i do wykorzystania na zewnątrz. Okażą się nie tylko użyteczne, lecz spełnią rolę estetyczną. Każdy typ korka jest szczegółowo scharakteryzowany. Klient finalizując transakcję ma pojęcie, czego może się spodziewać. Designerskie produkty z korka marki Korex są opisane pod względem parametrów, cok pozwoli wyselekcjonować materiał przystosowany do własnych potrzeb. Wymiary korków spowodują, że da się go wykorzystywać tak, jak się planuje.

Oferowane arkusze z korków pokrywane są klejem, dodatkowo zabezpieczanym folią. Samoprzylepiające się korki zakłada się w łatwy sposób. Wystarczy zdjąć folię z płytki oraz przyłożyć ją w wyznaczone miejsca. Jako że klej szybko wyschnie, nie będzie szkodzić domownikom i nie zabrudzi miejsca gdzie ułożony zostanie korek. Wszystkie krawędzie są szlifowane pod adekwatnym kątem, niezależnie od rodzaju korka. Z tego powodu można je łączyć z pozostałymi elementami do jakich będą przyłączone. Na profilu Korex można sprawdzić prace z korka wybranych produktów. Estetyczne oraz użyteczne korki są popularne i często wykorzystywane w domach oraz w biurach. Katalog obejmuje sporo barw i faktur. Jeśli klient chciałby sprawić, by jego domowe pomieszczenia były oryginalne, to podana oferta stworzona jest dla niego.