W Kwidzyniu wszechstronne usługi naprawcze komputerów stacjonarnych oraz komputerów osobistych oferuje marka FixMyPC. Dostarczony przez zleceniodawcę lub kuriera osprzęt zdiagnozowany jest natychmiast w chwili odebrania. Klient wie dzięki temu, że jego laptop nie zostanie położony na bok i że dzięki temu, szybciej będzie mógł wrócić do własnej pracy albo codziennego korzystania ze sprzętu.

Reperowane są laptopy oraz komputery stacjonarne wszystkich marek. Podzespoły sprowadzane są prędko, dlatego reparacja faktycznie ma miejsce, jeśli nie w tym samym dniu, to w dniu kolejnym. W serwis laptopów FixMyPC oferowana jest kompleksowa baza świadczeń z zakresu informatyki, pozwalających naprawić, jak i usprawniać osprzęt komputerowy.

Zamówienia wykonywane są dla klientów indywidualnych, ale też dla firm. Jeżeli w takim razie sprzęt nie działa jak trzeba to opłaca się zgłaszać do wykwalifikowanych serwisantów, szybko oceniających i eliminujących na równi usterki związane ze sprzętem i podzespołami, jak i z systemem i programami. Wysoki standard świadczeń jest rezultatem między innymi tego, że pracownicy FixMyPC wiedzą, że dla dużej liczby klientów osprzęt elektroniczny jest bardzo ważny.

Dlatego wyspecjalizowany serwis naprawy komputerów, w którym można naprawić komputery stacjonarne jak i laptopy zawsze sprawdzanie oraz reparacja są precyzyjne a także sprawne. Szczególnie dużą uwagą cieszy się usługa custom loop, zawierająca dopasowanie i montowanie innowacyjnie opracowanego zestawu chłodzenia przy użyciu cieczy. Na stronie internetowej serwisu FixMyPC można zapoznać się z dokładnym opisem udostępnionych usług, a także kontaktować z ekspertem z punktu sprzedaży, który pomaga właścicielom sprzętu. Można także zobaczyć cennik, zawierający dostępne usługi. Do najczęściej dobieranych zaliczają się: diagnoza, zainstalowanie systemu a także sterowników, naprawa układu chłodzenia, montaż komputera stacjonarnego, naprawa płyty głównej, custom loop, a także naprawa akumulatora.