Dojazd do kościoła i z kościoła do miejsca wesela powinien być uzależniony od długości trasy oraz pogody. Najczęściej wybieraną opcją jest elegancki samochód osobowy. Jeżeli pragniemy oszczędzić, to można poprosić o taką przysługę kogoś spośród rodziny lub znajomych, istotne by kierowca nie musiał rezygnować z uroczystości na rzecz młodych.

W szeregu przypadków zamawiane są też wozy okolicznościowe – limuzyna Wrocław. Duża grupa kocha uświetnić przybycie limuzyną lub starym modelem samochodu. Atrakcyjnym sposobem transportu jest także bryczka, która nadaje przedsięwzięciu znamion bajkowej romantyczności. Elementem wspólnym tych środków transportu jest ich właściwe przystrojenie. Jedni stawiają na prostotę oraz ograniczają się do bukietu na masce. Inni rozmieszczą też specjalne ozdoby tematyczne, takie jak mała para młoda, gołębie, serduszka. Wszystko zależy od gustu i tematyki ozdób. Należy również nie zapominać o przewozie gości niezmotoryzowanych.

W pewnych momentach dojazd zapewniają wynajmowane na tę okazję busy, kiedy tak właściwie indziej kierowcy na telefon, którzy dowożą gości na kwatery na życzenie. Nie każdy z nas posiada auto na każdą okazję, choć na ogół pod niebiosa wychwalamy walory posiadanego pojazdu, niemniej jednak bywają sytuacje, kiedy te liczne atuty, okazują się być niewystarczające oraz w takich sytuacjach niesłychanie przydatna jest wypożyczalnia samochodów, bo skorzystanie z jej licznej oferty, nieraz bywa najrozsądniejszym rozwiązaniem problemu zaistniałego problemu. Ba, nie tylko można pozbyć się kłopotu.

Nieraz mamy po prostu ochotę na odrobinę szaleństwa, na choćby częściowe zasmakowanie pędzącego na czterech kołach luksusu, na jakąś odmianę. W wypożyczalni wozów bez pokaźniejszych przeszkód wynajdziemy coś, co zezwoli nam na urzeczywistnienie naszych zachcianek, czy nawet ukrywanych fantazji, jak sesja zdjęciowa na masce sportowego auta. Poza wymienionymi, niemalże na wyciągnięcie ręki stoją przed nami oraz inne pojazdy osobowe oraz dostawcze. Z tych pierwszych jesteśmy w stanie wybierać między wersją luksusową, czy terenową, a nawet limuzynami, pomiędzy modelami współczesnymi a zabytkowymi pojazdami, jak również z aut, o zróżnicowanej liczbie miejsc dla pasażerów.