W telewizji lub Internecie pojawia się wiele kanałów muzycznych, w jakim miejscu każdy ma prawo pokazać swoje umiejętności muzyczne. Pojawić się tam mogą osoby w każdym wieku, nie ma on tam znaczenia, są w stanie być tam wokaliści, zespoły, soliści, dzieci i dorośli, najzwyczajniej w świecie wszyscy, dla których muzyka stanowi coś znaczącego. Jest to program dla ludzi, którzy specjalizują się sami komponowaniem i pisaniem inskrypcji piosenek – sprawdź rozmazani. Co więcej te same osoby śpiewają własne utwory, czyniąc je tym samym oryginałami, których nie wolno w żaden sposób podrobić. W TV też są atrakcyjne programy, na przykład Must be The Music. W jury zasiada specjalistka od głosu Elżbieta Zapędowska, własne opinie wystawia Kora Jackowska, Łozo i Adam Sztaba. Wszyscy starają się podejść do występujących z kolosalną dozą krytyki. Poziom wykonań w tym programie, jest najważniejszy na łamach wszelkich aktualnych programów.

Żeby go utrzymać jury musi stać się ostrzejsze w swoich wypowiedziach. Słów uznania, jak oraz krytyki nie szczędzi Kora, w związku z tym żeby znać opinie ta swój tematy, wystarczy jej wysłuchać. Tak samo jest z Zapędowską, to naturalnie dzięki jakiej dowiemy się, czy potrafimy śpiewać. Aby napisać tekst piosenki oraz go zaśpiewać, w żadnym wypadku nie potrzeba wiele.

Lecz, żeby tekst przypadł każdemu do gustu i stał się rozchwytywanym symbolem rozpoznawczym gwiazdy, to jednak trzeba się do niego przyłożyć. Bez pracy nie ma pozytywnych efektów, trzeba w związku z tym podjąć ryzyko oraz zainwestować w rzetelnego pisarza. Nigdy nie możemy być pewni, czy dzięki piosence sukces uda się osiągnąć. Ażeby dany tekst stał się przebojem, wypada go po pierwsze porządnie zaśpiewać. Bez tego stanie się on tandetną klęską, nie wartą nawet słyszenia. Na ziemi jest nadzwyczaj wielu utalentowanych literacko młodych ludzi.

Można spróbować odkryć do nich maile, czy telefony, a wtenczas pisanie tekstów stanie się prostsze. Takie osoby jeśli piszą, to tylko oraz wyłącznie z pasji, więc warto im uwierzyć. Na tekstach kupionych od laików piśmiennictwa, można zdobyć najwięcej. Takie teksty są szczere, mają w sobie prawdę rzeczywistości i sprawiają, iż prędko uczymy się ich na pamięć, co świadczy o sukcesie i o tym, że utwór nadzwyczaj nam się podoba.