Inwestycja w zabudowie bliźniaczej w Dolinie Zimnika realizowana przez firmę Locus Home jest nad wyraz atrakcyjna, przede wszystkim dla rodzin z dziećmi. Inwestycja składa się z trzech domów w zabudowie bliźniaczej. Jest to osiem lokali mieszkalnych o powierzchni użytkowej wynoszącej od sześćdziesiąt pięć metrów kwadratowych do dziewięćdziesięciu trzech m2. Wskazany z propozycji sprzedażowej dom na sprzedaż lipowa umiejscowiony jest w miejscu prezentującym się atrakcyjnie, ale równocześnie też przemyślanym pod względem rodzin z dziećmi.

Dlatego jest tam dużo miejsc świadczeń. Sporym atutem dla osób doceniających naturę jest widok na Skrzyczne. Samo położenie zaprezentowanego osiedla zachęca też do aktywności na wolnym powietrzu. To miejsca bardzo dobre na spacery, nordic walking albo jeżdżenie na rowerze. Dolina Zimnika oddzielona jest od osiedla ledwie o 1,5 kilometra, a Szczyrk – o 8 kilometrów. Do Jeziora Żywieckiego dojazd wynosi 9 kilometrów. Oferowane budynki na tym osiedlu są energooszczędne, co gwarantuje między innymi niskie koszty ogrzewania w zimie.

Budynki wzniesione są w technice klasycznej murowanej, z tworzyw, zapewniających doskonałą izolację cieplną oraz akustyczną. Osiedle jest ogrodzone, co gwarantuje bezpieczeństwo mieszkańcom. W okolicy ulokowane są wszystkie istotne punkty: sklepy, ośrodek zdrowia, apteka, galeria handlowa, szkoły, przedszkola oraz restauracje. Każdy z dostępnych budynków jest scharakteryzowany na witrynie www. Można również zapoznać się z galerią zdjęć i cenami. Następnie, podczas gdy ktokolwiek się zdecyduje, to kwestie szczegółowe ustala już z deweloperem. Znacznie więcej osób troszczy się o to, aby zamieszkać w zdrowych okolicznościach, wobec czego nie jest czymś dziwnym, że inwestycja w Dolinie Zimnika spotyka się z tak dużym zainteresowaniem. Domy w dobrej cenie i w atrakcyjnych warunkach są godne zauważenia. Szczególnie dla tych osób, które planują mieszkać z dala od centrum miasta oraz lubią Beskidy. Z infrastrukturą w tej kameralnej okolicy nie będzie problemu.