Aperol to drink, jaki już od jakiegoś czasu wiedzie prym. Zwłaszcza pośród pań, o wysublimowanych preferencjach smakowych alkoholi. Warto wobec tego wiedzieć, że istnieje propozycja dla fanów Aperolu. To Ramazzotti Spritz. Na blogu Tragos Del Mundo można wyszukać kompletny sposób przygotowania. I przekonać się, że przygotowanie nie jest trudne. Tuż pod przepisem można znaleźć też odwołania do następnych drinków, o podobnych walorach smakowych.

Z tego względu opłaca się zajrzeć pod link https://www.tragosdelmundo.cl/ramazzotti-trago/ i nabrać przekonania, że pojawiło się coś równie pysznego jak kultowy Aperol. Ramazzotti to wino musujące o oryginalnym smaku i kojącym aromacie. Jest to trunek lżejszy, a więc smakuje szczególnie w upalne wakacje. Wyjątkowa receptura opiera się na smaku róży chińskiej oraz kwiatu pomarańczy. Jest to faktycznie oryginalne zestawienie smaków. Koktajl taki perfekcyjnie zastępuje Aperol. Miłośnicy słodszych oraz musujących trunków nie będą zawiedzeni, kiedy zasmakują Ramazzotti Spritz. Do zrobienia potrzebne są: Ramazzotti, woda gazowana, hibiskus plus duża porcja lodu.

Sporządzenie nie jest trudne i nie zabiera wiele czasu. Do dużej szklanki wsypuje się lodu. Kolejno jedną trzecią szklanki trzeba uzupełnić różowym dodatkiem Ramazzotti. Do szklanki dodaje się preferowane wino musujące. Finalnie, uzyskany trunek można udekorować paroma liściami mięty. Uzyskany posmak jest szczególnie rześki. Miłośnicy lekkich trunków zaakceptują tę opcję. Tym bardziej przedstawicielki płci pięknej, dla których liczy się to, by posmakować czegokolwiek delikatnego, a jednocześnie odżywczego. Nie da się ukryć, że Ramazzotti Spritz to doskonała alternatywa na wieczór w towarzystwie przyjaciółek lub na imprezę ze znajomymi w letni wieczór. Zagwarantowane jest, że jeśli ktokolwiek raz zasmakuje takiego napoju, to na zawsze zapisze się do menu jego ulubionych koktajli alkoholowych.