Kris Gomula to specjalista SEO mający nad wyraz duże lata praktyki. Dotychczas pracował on dla kilku agencji w Europie oraz w Ameryce Południowej. Agencia SEO jaką zarządza proponuje zleceniodawcom uzyskanie bardzo dobrych efektów, ze względu na to, że wdrożenie a także rozwój, plus sprawdzanie działań w Internecie nie będą miały dla niego najmniejszych tajemnic. Rodzimy specjalista włada językami: polskim, angielskim, portugalskim, francuskim oraz hiszpańskim.

Z tego względu może pomóc zleceniodawcom nie tylko z Chile, lecz też z pozostałych państw. Każdorazowo ma do zaoferowania kompleksowe rozwiązania Search Engine Optimization, zapewniając klientom większy ruch na witrynie interesu lub innej działalności jaką prowadzą. Kris Gomula ma wykształcenie zarówno w kierunku web designu, ale też marketingu razem z zarządzaniem. Można oczekiwać na to, że ekspert zajmie się nie tylko Search Engine Optimization, ale też reklamą, albo ulepszeniem budowy konkretnej witryny, aby nawigacja była łatwiejsza. To sprawi, że użytkownicy, jacy trafią na konkretną stronę będą bardziej zmotywowani do kupowania określonych produktów, zagłębiania się w treść artykułów, zrobienia użytku z konkretnych świadczeń, bądź też przeglądania wszystkich podstron a także rekomendowania danej strony pozostałym osobom, które należą do grupy docelowej.

Strefy działalności Krisa Gomuli to: optymalizacja, link building, analizy SEO, UX, interfejs użytkownika, marketing treści, CRO, kampanie AdWords, e – mail marketing, kampanie odbywające się w social mediach, analiza online. Dzięki zdolnościom danego specjalisty można rzeczywiście odkrywać potencjał określonej strony. W związku z tym, jeżeli ktoś poczuje, że jego strona wymaga pomocy, ma niewiele wyświetleń albo jego efekty sprzedażowe nie są zadowalające, to musi decydować się na nieodpłatny audyt od Krisa Gomuli. Po jego wynikach oraz po obeznaniu się z trybem wykonywania obowiązków specjalisty SEO bez wątpienia zdecyduje się na współpracę.