Dla wielu ludzi pozyskujących miejsce zamieszkania bądź też dom, oraz dla tych jacy postanowili się stawiać jednym z najistotniejszych punktów są okna. Według chińskiej filozofii okna są duszą domu, dlatego tak istotne są dla nas i samopoczucia. Powinny być ogromne, by jak najwięcej światła słonecznego mogło dostać się do domu, co go rozświetli, sprawi rażenie przestrzenności i zezwoli nam na szerszą obserwację świata na zewnątrz.

Jakakolwiek ilość światła słonecznego jest nadzwyczaj znacząca zwłaszcza w czasie takich pór roku jak jesień oraz zima, kiedy i tak jest niedużo światła. Światło działa antydepresyjnie, a chińscy filozofii leczy oraz duszę oraz ciało mieszkańców domu, a w domach w jakich są wstawione duże okna dające światło ludzie przebywają szczęśliwi oraz spokojni. Jeżeli do tego na parapetach ustawimy fotografie, rodzinne pamiątki i bibeloty, które są dla nas ważne wtenczas nie jedynie będzie to przestrzeń przyciągająca, niemniej jednak oraz użyteczna. Do ozdoby naszych okien jesteśmy w stanie użyć firanek, zasłon, rolet, żaluzji oraz coraz popularniejszych pasków wrażliwych materiałów, jakie bez trudności ruszają się oraz powiewają na stworzonym przez nas oknie.

Jeżeli kiedyś jakiś mężczyzna zastanawiała się o czym tak w gruncie rzeczy marzą kobiety, to nie wiedziała na pewno, że odpowiedź na to pytanie jest nad wyraz łatwa – sprawdź aranżacja wnętrz poznań. Każda kobieta fantazjuje o garderobie, miejscu gdzie będzie zdołała w spokoju poświęcać się obserwowaniu swoich „zdobyczy”. Garderoba powinna być miejscem gdzie zmieszczą się nie jedynie ubrania, lecz również buty, torebki, apaszki, szaliczki, paski a niekiedy oraz biżuteria. Bez żadnych zahamowań musi być wyposażona w duże lustro i światło, jakie będzie oświetlało nie wyłącznie lustro, jakkolwiek i każdy zakamarek szaf, żeby bez komplikacje można było odszukać poszukiwaną część ubioru. Istotnym szczegółem każdej garderoby jest przestrzeń, przecież właścicielka musi nie tylko pomieścić tam wszelkie swoje rzeczy, jakkolwiek jeszcze swobodnie się w niej obracać mając dostęp do każdego miejsca. Mimo to jeżeli szczęście kobiety oraz spełnienie jej marzeń nie są wystarczającym argumentem dla panów, należałoby jest pokazać plusy dla partnera, może wówczas zmieni zdanie i da nam wymarzoną kreację. A niewątpliwym plusem w oczach każdego mężczyzny będzie pozbycie się z całego domu niezliczonych par obuwi, sukienek, torebek oraz akcesoriów jakie najczęściej posiadają panie oraz umieszczenie ich w jednym pomieszczeniu.