Im bardziej konsekwentnie dbasz o przedłużane rzęsy, tym dłużej się to utrzyma. Nie musisz się martwić, ponieważ nie ma w tym nic skomplikowanego. Dowiedz się, jak dbać o rzęsy po zabiegu i jak nakładać przedłużone rzęsy.

Chcesz mieć przedłużone rzęsy? Nie wolno zaniedbywać opieki

  1. Kluczowy czas to 24 godziny po aplikacji. Następnie unikaj wszelkich sztucznych produktów, takich jak kremy lub makijaż.
  2. Najlepiej unikać kontaktu z wodą, łzami i potem.
  3. Ponieważ rzęsy są wrażliwe po przedłużaniu, unikaj pocierania oczu i sięgania po rzęsy.
  4. Trzymaj okulary pod ręką zamiast soczewek kontaktowych.
  5. Pierwszej nocy połóż się na plecach w łóżku.

Jak dbać o przedłużone rzęsy, aby trwać? Przedłużone rzęsy nie trwają wiecznie i trzeba je uzupełnić od trzech do czterech tygodni. Zobacz szczegóły

Na utratę glonów wpływa wiele czynników:

  1. Dłuższy efekt uzyskasz, używając utrwalacza do rzęs. Nakładaj go trzy razy w tygodniu, ponieważ zatrzymuje klej. To utrwalenie jest szczególnie odpowiednie dla kobiet, które używają kremów lub mają bardziej matową skórę.
  2. Nie naciągaj rzęs w żaden sposób i ograniczaj kontakt wzrokowy. Wręcz przeciwnie, możesz regularnie czesać rzęsy specjalną szczoteczką do rzęs. Mogą się zaangażować, co im nie odpowiada.
  3. Nie używaj środków do demakijażu na bazie oleju. Zalecamy również zakup tamponów do makijażu z bawełny lub bambusa, ponieważ sztuczne rzęsy mogą uwięzić włókna wacików.
  4. Wydłużonym rzęsom nie przeszkadza woda, ale dłuższe moczenie może doprowadzić do wcześniejszego wypadania rzęs.

Zmień makijaż wydłużonych rzęs

Podobnie jak płyny do demakijażu, Twój makijaż nie powinien być na bazie oleju. Dlatego sprawdź swój tusz do rzęs i eyeliner, a jeśli nie masz pewności, zaopatrz się w te przeznaczone do przedłużania rzęs.Jeśli tak właśnie jest, rozważ w ogóle wymyślenie swoich przedłużonych rzęs. Każdy demakijaż, nawet najdelikatniejszy, zmniejsza ich wytrzymałość. Wydłużone rzęsy nadal będą dość wyraźne, więc tusz do rzęs często nie będzie potrzebny.

Jak zadbać o przedłużone rzęsy na wakacjach? Nie bój się przedłużać rzęs na wakacjach. Wbrew powszechnemu przekonaniu, wydłużone glony nie przeszkadzają ani w basenie, ani w morzu. Po wyjściu z wody pozwól rzęsom wyschnąć naturalnie. Nie pocieraj oczu i zachowaj ostrożność podczas suszenia ręcznikiem. Chroń oczy za pomocą okularów przeciwsłonecznych. Nadmierna temperatura może uszkodzić klej.

Czy pielęgnacja przedłużanych rzęs jest zbyt wymagająca?

Oto alternatywy. Jeśli nie chcesz, aby sztuczne rzęsy w jakikolwiek sposób ograniczały Cię w życiu, wybierz inną metodę podkreślania rzęs.Pierwszym w ofercie jest lifting rzęs, który w zasadzie jest tak trwały. Rzęsy są wzmocnione, wydłużone i wywinięte ku górze. Dodatkowo są odżywione i nie obciążają klejem jak w przypadku alg syntetycznych. Efekt utrzymuje się nieco dłużej, około miesiąca.

Mikropigmentacja eyelinera to bardziej trwała opcja. Uzyskaj tatuaż eyelinerem, który podkreśli Twoje rzęsy i zamaskuje luki. Zaletą makijażu permanentnego jest to, że utrzymuje się przez kilka lat i nie ogranicza w żaden sposób po wygojeniu.

U nas masz do wyboru trzy metody tatuażu powiek. Metoda Lash Line wypełnia luki między rzęsami i rozjaśnia oczy lepiej niż tusz do rzęs. Elegant Look to technika zagęszczania rzęs i rysowania konkretnego eyelinera zgodnie z życzeniem klientki. Metoda Nude Shadow następnie delikatnie rozmazuje pigment i tworzy efekt cienia.

Teraz wiesz, czego wymaga pielęgnacja rzęs i znasz inne możliwości. Więc możesz sam wybrać. Z nami zawsze zadbamy o to, aby efekt był zgodny z Twoimi pomysłami i trwał jak najdłużej.

Jak dbać o rzęsy, aby rzęsy były zdrowsze, dłuższe i grubsze?

Tęsknisz za długimi i gęstymi rzęsami? Czy natura nie była dla ciebie zbyt hojna pod tym względem? Samo nakładanie tuszu do rzęs może nie wystarczyć. Jeśli tracą witalność i nie są gęste, to prawdopodobnie żaden tusz do rzęs nie da Ci takiej objętości, jakiej pragniesz. Zainspiruj się, aby zadbać o swoje rzęsy, aby były zdrowsze, dłuższe i grubsze.

Zapewne każda kobieta pragnie zdrowych i gęstych rzęs. Niektórym jednak nie pozwolono tego zrobić. Ale można coś z tym zrobić. Rzęsy można sztucznie przedłużyć lub trwale ufarbować. Jeśli nie podoba ci się któryś z wariantów, możesz spróbować ożywić je na inne sposoby.

Nie zapomnij zdjąć makijażu. Używając tuszu do rzęs, zawsze zdejmuj go przed pójściem spać. Jeśli tego nie zrobisz i pójdziesz z nią do łóżka, rujnujesz swoje rzęsy. Stopniowo zaczynają słabnąć i chudnąć. Nie możesz przegapić demakijażu, bo nigdy nie będziesz miała pięknych rzęs. Najlepiej używać olejków do demakijażu, które sprawiają, że tusz do rzęs stosunkowo łatwo się rozciera. Zdecydowanie nie pocieraj oczu, uważaj na nie.