Jakikolwiek początkujący muzyk musi mieć świadomość tego, że powinien posiadać własne demo. Najporządniej by mieć swój pomysł na siebie. By wiedzieć, co się pragnie osiągnąć oraz do tego dąży. Każda dobra wytwórnia płytowa wie oraz jest świadoma tego, że muzyków jest pełno i jest wielu, jacy by pragnęli być sławni. Niestety są oni przewrażliwieni na punkcie jakiś przerośniętych muzykantów, którzy nie mają za grosz gustu muzycznego.

Oczywiście przepis na stanie się gwiazdą nie jest prosty. Musisz wiedzieć o tym, iż nie każdy będzie mógł o nie każdy pozostanie gwiazdą albo nawet gwiazdeczką. Przede wszystkim musisz mieć talent lub odrobinę talentu, powinieneś również wiedzieć jak pragniesz śpiewać oraz co – w owym czasie wspomoże tłoczenie płyt. Czy chcesz mięć zespół rockowy lub ma okazję ma być to muzyka pop, do której właściwie nie potrzebujesz składu a starczy tylko najemni muzycy, jacy będą tobie akompaniować podczas tras koncertowych? Znaczącym też jest to czy pragniesz być zadziorną gwiazdą, którą każdy będzie rozróżniał to naturalnie dzięki wybrykom seksualnym czy również chcesz tworzyć beztroską muzykę. To wszystko jest też istotne dla wytwórni płytowych, jakie pragną wybrać osoby wyróżniające się.

Idealnym przykładem jest Agnieszka Chylińska, która jako jeszcze nastolatka z wielką dozą buntu zaczynała własną karierę w zespole O.N.A. Była ona przede wszystkim rozpoznawana dzięki temu, że miała w rzeczy samej niewyparzone słownictwo, potrafiła wprost oznajmić o tym, co jej nie pasuje. Wraz z biegiem czasu jej zespół rozwijał się wspólnie z nią, ona sobie uświadomiła, że nie tylko bunt jest istotny, ale także powinna rozpocząć bardziej koncentrować się na myce i bliższych jej ludziach, co było widoczne na jej płytach.

Chwilowo ta artystka działa solo nie wzorując się już na innych i stara się tworzyć tylko taką muzę, jaka ją kręci. Wytwornie płytowe lubią takich muzyków jak właśnie Agnieszka, albowiem ona jest kimś niezwykle charakterystycznym i mimo że zmieniła swój styl a jej fani przestali tak być zapatrzeni w nią jest perfekcyjnie rozróżniana.