Bramy industrialne w bogatej palecie produktów stosowane są w budynkach zdatności powszechnej, halach wytwórczych i magazynowych przemysłowych, budynkach usługowo-handlowych, centrach logistycznych, garażach wielostanowiskowych, budynkach prędkiego reagowania. Są one wykonane z blachy stalowej czy też aluminium. Bramy jednoskrzydłowe oraz dwuskrzydłowe to sztampowe zamknięcie garażu czy też warsztatu. W odróżnieniu jednak od przeciętnych wersji drewnianych, nasze skrzydła są metalowe oraz są w stanie być ocieplone. Występują wtedy w postaci dwuściennych paneli z blachy stalowej wypełnionych pianką poliuretanową. Tego typu bramy mogą być otwierane ręcznie.

Samonośna konstrukcja świadczy, iż skrzydło bramy nie żąda podparcia – jest powieszone wysięgnikowo nad wjazdem. Takie rozstrzygnięcie zapewnia bezproblemową pracę bramy bez względu od pory roku, co potwierdza naprawa bram przemysłowych łódź. Ruch skrzydła nie jest niczym blokowany. Znamionują się rozległym bezpieczeństwem obsługi. Posiadają aprobaty techniczne, CE, certyfikaty. Warto zainwestować w oferowane przez nas bramy przemysłowe. – nawet wtedy, kiedy podłoże pokryte jest śniegiem, lodem, piaskiem czy liśćmi. Człowiekowi reprezentatywne jest nie jedynie ochrona swego terytorium, ale również jego ogradzanie, a gdzie jest płot, tam również brama. Oferowane są w wielu wymiarach znormalizowanych oraz wyjątkowych, z drzwiami poprzecznymi w tym samym wzorze i w wersjach wygodnych z napędem nastawnym przy pomocy pilota falami radiowymi.

Innowacyjna brama garażowa jest o jeden pomysł naprzód. Od lat potwierdza się pomysł, by produkować bramę garażową, jaka połączy funkcje bramy oraz drzwi, jak i zaoferuje optymalne bezpieczeństwo oraz komfort w użyciu. Brama ta ma okazję być bezpiecznie obsługiwana przez dzieci oraz osoby starsze. Bramy te faworyzują bezpieczeństwo oraz komfort. Nie ma ryzyka osunięcia się bramy a przy tym skaleczenia. Specjalna konstrukcja zabezpiecza przed wyłamaniem i włamaniem. . To naturalnie dzięki właściwościom konstrukcji zaoszczędza się miejsca na podjeździe. Bramę wolno wykończyć płytami z napełniaczem, metalowym arkuszami czy też pokryć warstwą polimeryczną o dowolnym kolorze. Bramy te proponują planistom czy przedsiębiorstwom budowlanym dużo architektonicznych dyspozycji.