Bogata oferta zajęć tanecznych w studio tańca AD obejmuje zajęcia organizowane zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. Każdy, kto zamierza się rozwijać ruchowo oraz tanecznie może sprawdzić, co jest do wyboru. Przebieg studio taneczne przygotowany jest pod kątem poziomu zaawansowania uczestników zajęć. To daje szansę poczuć im się swobodnie. Szczegółowy rozkład zajęć wraz z ich opisem znajduje się na stronie internetowej. Można na niej również zobaczyć, że są zajęcia prowadzone indywidualnie.

Propozycja studia tańca poszerzona jest również o prezentacje taneczne, jakie mogą być przygotowane na osiemnastkę, czy w ramach pokazu na wesele. W kameralnej atmosferze każdy ma okazję rozwijać swoje umiejętności w tańcu. Nie ma znaczenia, czy są to zajęcia dla najmłodszych, czy treningi dla dorosłych. Jeśli ktoś chce wyćwiczyć swoje kompetencje taneczne to może zapisać się na zajęcia sam na sam z instruktorem. Dodatkowo na zajęcia mogą też wpisać się osoby, które chcą się nauczyć pierwszego tańca. Jeżeli ktokolwiek poszukuje oryginalnego podarunku dla najbliższych, to może wybrać zajęcia urodzinowe.

Szkoła tańca zajmie się również przygotowaniem urodzin dla najmłodszych, pełnych ruchu i interesujących zajęć z animatorem. W propozycji umieszczona jest również opcja zorganizowania wieczoru panieńskiego, jaki pozostanie w pamięci na dłużej. Każdy, kto myśli o tym, by wynająć salę, też ma taką możliwość. Wystarczy, że będzie omawiać wszystko indywidualnie z pracownikami studia tańca. Dokładny kosztorys dostępnych świadczeń zaprezentowany jest na witrynie internetowej. Na treningi można umówić się telefonicznie albo za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Wykwalifikowani instruktorzy dbają o to, aby każdy mógł się czuć komfortowo. Zajęcia odbywają się w 10 osobowych grupach, co sprzyja budowaniu społeczności. Każdy, kto planuje się rozwinąć na wielu obszarach, powinien zapisać się na zajęcia dokładnie w takim studio. O tym, jak sporo dzieje się w studio tańca AD można dowiedzieć się z działu Aktualności na stronie internetowej.