Akcesoria z nadrukiem sitodrukowym, doskonale sprawdzające się w celach promocyjnych są przykładową z osi działalności drukarni Terraprinting. Często klienci decydują się na to, żeby nadruki te były zrobione na torbach. Nadruki wykonywane na torbach przy pomocy sitodruku są nie tylko efektywne, ale również solidne. Te gadżety dostępne są w atrakcyjnej cenie. Co znaczące, torby w czasie eksploatacji będą uodpornione na oddziaływanie promieni ultrafioletowych oraz na wodę. Realizowane są średnie oraz duże nakłady, przy wykorzystaniu karuzeli ręcznych oraz półautomatycznych.

Kwota wyznaczana jest indywidualnie i oddziałują na nią: nakład, ilość kolorów w projekcie, rozmiar nadruku oraz projekt graficzny. Tuż po tym, jak klient udzieli ekspertom z drukarni szczegółowych wiadomości w temacie zamówienia, dopasują oni: optymalną metodę wykonania, typ farby oraz podłoże. Oferta firmy poza torbami obejmuje dodatkowo drukowanie naklejek metodą sitodruku. Naklejki sitodrukowe podobnie mogą być używane w celach reklamowych. Używa się ich na przykład wręczając na różnych kampaniach promocyjnych. W ramach świadczeń www.terraprinting.eu można decydować się też na specjalne naklejki wielkoformatowe. Są one drukowane na ploterach solwentowych. Wykorzystuje się je przede wszystkim do druku fotografii oraz nadruków reklamowych. Z tego względu technikę tę stosuje się dla klientów, którym będzie zależało na uzyskaniu wielobarwnych prac, jak na przykład folie na witryny w sklepach.

Drukowane naklejki mogą być docięte w dowolnym ułożeniu. Finalny nadruk można dodatkowo zabezpieczyć laminatem. Przedstawionej drukarni można zaufać, ponieważ Terraprinting to marka z Zielonej Góry oferująca najwyższej jakości nadruki na odzieży i akcesoriach marketingowych. Specjalizacją marki są: znakowanie koszulek, nadruki na kubkach i na torbach. Użycie sitodruku oddziałuje na to, że oferta jest godna uwagi.